Magyarország_dup – Szlovénia 24:24 (vége)
Magyarország_dup
24:24 (12:12)
Szlovénia
vasárnap 28.12.2014, 17:00 • Nagyatád, Városi Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések (U20)

60
    GÓL!!! VEZET A MAGYAR VÁLOGATOTT!
    59:31-nél TÓTH ÁDÁM talált a kapuba a jobbszélről berobbanva, majd Janus Lapajne állt ki két percre. (24:23)

60
    Matic Verdinek kapott labdát a balszélen, próbálkozását MIKLÓS GERGŐ hárította remek érzékkel! (23:23)

59
    58:48-nál Slavko Ivezic időkérése szakítja félbe a játékot. (23:23)

59
    Nemzeti csapatunk emberelőnyben játszhatja végig a mérkőzést, miután 58:12-nél Nik Henigman kétperces kiállításban részesült. (23:23)

57
    56:42-nél Csoknyai István kikérte harmadik idejét a mai mérkőzésen. (23:23)

54
    A büntetőből Juhász Ádám nemes egyszerűséggel Urh Kastelicet találta telibe... (22:22)

53
    Ezúttal az előbbi gólszerző, Blaz Janc állt ki két perc erejéig. (22:22)

51
    ADAM BRATKOVIC váltotta gólra az ötödik szlovén hétméterest. (22:21)

48
    Vasvári Ádám rántotta vissza kétperces büntetést érően Adam Bratkovicot. (21:18)

46
    Tilen Kodrin is kiállt két percre – a vendégek több, mint fél percen át hármas emberhátrányban lesznek! (20:17)

45
    Matic Suholeznik vitte túlzott keménységgel a földre Győri Mátyást – újabb kétperces büntetés. (19:17)

45
    Adam Bratkovic is kiállt két percre, miután kis híján leszakította Ligetvári Patrikról a mezt. (19:17)

43
    Vasvári Ádám szabálytalankodott kétperces kiállítást érően Lucijan Fizuletoval szemben. (19:17)

41
    40:54-nél Csoknyai István időt kért. (19:17)

40
    A hétméterest ADAM BRATKOVIC biztos kézzel értékesítette. (18:17)

32
    JANUS LAPAJNE hétméteresből tette egyenlővé az állást. (13:13)

30
    Jan Jurecic borította fel kétperces kiállítást érően Kovacsics Pétert. (11:12)

29
    Magyar részről Győri Mátyás kapta a találkozó második sárga kártyás figyelmeztetését. (11:11)

28
    Elrontott vendéglövés után az egyenlítésért indulhatott a magyar válogatott, Győri Mátyást azonban csak hétméterest érően tudták megállítani. A büntetőt JUHÁSZ ÁDÁM értékesítette. (11:11)

26
    JUHÁSZ ÁDÁM a saját sormintáját követve ezúttal hétméteresből volt eredményes. (9:11)

26
    Rok Gaspersic állt ki két percre. (8:11)

23
    JUHÁSZ ÁDÁM nevéhez fűződik a hetedik hazai találat. (7:9)

22
    Nik Henigman állt ki két percre, miután leterítette Horváth Dánielt. Büntetővel jöhetnek a mieink. (6:9)

21
    Gyene Norbert újabb hétméteresből csökkenthette volna a mieink hátrányát, azonban kísérletét Jure Blazevic nagy bravúrral, lábbal hatástalanította. (6:9)

19
    18:52-nél Csoknyai István kikérte első idejét a mai találkozón. (6:8)

19
    A büntetőt GYENE NORBERT végezte el, s csökkentette kétgólosra a magyar hátrányt. (6:8)

18
    Jan Jurecic vitte két perces kiállítás és hétméterest érően a földre Horváth Dánielt. (5:8)

18
    Ligetvári Patrik nevéhez fűződik a mai meccs első magyar sárga lapja. (5:8)

16
    Elrontott magyar akció után Slavko Ivezic habozás nélkül kikérte első idejét a mai mérkőzésen. (5:7)

16
    A túloldalon Miklós Gergő ugyan újfent hárította ROK OVNICEK hétméteresét, ám az ismétlésnél a vendégek játékosa a jobb alsó sarokba lőtte a labdát. (5:7)

12
    A büntetőt Blaz Janc végezte el, kísérletét MIKLÓS GERGŐ remek mozdulattal hárította! (4:5)

12
    Leimeter Csaba vitte a földre kétperces kiállítást és hétméterest érően Matic Suholezniket. (4:5)

9
    Blaz Janc is "besárgult" a Szeitl Lászlóval szemben elkövetett szabálytalanságért. A magyar lövési kísérlet azonban sikertelenül zárult... (3:4)

6
    Luka Groff nevéhez fűződik a mérkőzés első sárga lapja, miután Szeitl Lászlóval volt keményebb a kelleténél. (1:2)

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (12) Rózsavölgyi Gergő, (16) Miklós Gergő – (5) Leimeter Csaba, (6) Tóth Ádám, (7) Juhász Ádám, (8) Faluvégi Rudolf, (9) Kovacsics Péter, (10) Stranigg János, (11) Nemes Richárd, (13) Vasvári Ádám, (14) Győri Mátyás, (15) Gyene Norbert, (19) Ligetvári Patrik, (20) Horváth Dániel, (21) Szeitl László

Szövetségi kapitány: Csoknyai István

Szlovénia: (1) Domen Skorc, (12) Urh Kastelic, (16) Jure Blazevic – (2) Nik Henigman, (4) Matic Suholeznik, (5) Rok Gaspersic, (6) Luka Groff, (7) Janus Lapajne, (8) Blaz Janc, (9) Jan Jurecic, (10) Rok Ovnicek, (11) Lucijan Fizuleto, (13) Matic Verdinek, (15) Tilen Kodrin, (17) Adam Bratkovic, (18) Tim Jenko Bogdanic, (19) Marguc Gal

Szövetségi kapitány: Slavko Ivezic

Játékvezetők: Csányi Tibor, Zörgő Róbert