Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 6:4 (vége) | Dab.Docler – Debreceni HK 6:0 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 5:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 28.12.2014, 18:00 • Miskolci jégcsarnok • MOL Liga

Végig uralva a játékot megérdemelten tartotta otthon a három pontot a Miskolc, így már magabiztosan vannak a tabella elején. A harmadik harmad előtt még szoros volt a mérkőzés, de két emberelőnyét is jól használta ki a Miskolc és ezzel el is döntöttek a mérkőzést.

Köszönöm a figyelmet! (20:10:06)

60:00

59:00
    Zajlik a játék jégen, de már sok vizet nem zavarnak a csapatok, beletörődtek az eredménybe.

57:00
    Popovics lövése száguldott el a kapuvas mellett.

56:58
    Kiegészült a Miskolc!

56:00
    A kék vonaltól egy lövés, amit Bálizs védett.

54:58
    Érsekújvári emberelőny!
    Hajós Roland megy ki két percre palánkra lökés miatt.

54:50
    Brandis lőtt a harmad közepéről, de Bálizs védett.

54:00
    Popovics lőtt kapura, de ez a korong célt tévesztett.

53:33

53:27
    Podstavek lőtt, Bálizs fogta a rövid saroknál.

53:00
    Roczanov lőtt távolról Cikánek kapujára, de a kapus könnyen fogta a korongot.

51:33
    Dósa Krisztián kapott két percet.

51:20
    Chremko lövését védte Bálizs.

51:00
    Nagy Krisztián lőtt kapura, de Cikánek védte a lövést.

50:00
    Stefanka korongja ment kapu mellé, a visszapattanót pedig megszerezte Bálizs.

50:00
    Jesse Dudas kiállítása most járt le.

49:06
    A Miskolc gólt szerzett!
    TÓTH ADRIÁN ment be a kapu mögül és lőtte be Cikánek alatt a korongot a kapuba.

Gólpassz: Tyler Metcalfe.

A góllal kiegészült az Érsekújvár!

49:00
    Közeli lövés, de Becze lövését fogta Cikánek.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 9. Hajós R. (Tóth A., Danserau), 14. Metcalfe (Cohen, Dudas), 30. Becze (Cohen, Metcalfe), 43. Metcalfe (Gőz, Tóth A.), 50. Tóth A. (Metcalfe) – 11. Caladi (Chrenko, Faith), 23. Klobúcnik

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe (A), Cohen, Becze – Gőz, Dósa, Hajós (C), Tóth A., Dansereau – Sagert, Budai R., Nagy K., Láda B. (A), Miskolczi – Láda P., Fliszár, Popovics, Roczanov, Szilágyi.
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Durco, Siska, Caladi, Faith (A), Chrenko – Huba, Baron, Hurtaj (C), Frolik, Weissmann – Hrudik, Kowalczyk, Podstavek, Stefanka, Dubec (A) – Lesko, Král, Brandis, Klobúcnik, Púchovsky.

Játékvezetők: Babic Vladimir, Wolf László – Pálkövi Botond, Sipos Roland