MTK-Budapest – Érd 20:23 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Fehérvár 19:21 (vége) | Szeged KKSE – Dunaújvárosi KKA 20:41 (vége)
Siófok – Ipress Center-Vác 27:23 (vége)
Szeged KKSE
20:41 (10:19)
Dunaújvárosi KKA
kedd 30.12.2014, 18:15 • Szegedi sportcsarnok • Női kézilabda NB1

59
    Időt kér a Szeged. Húsz gól a hátrány. (20:40)

57
    SZABÓ Edina most sem hibáz, a kapus feje fölé dobja a büntetőt. (20:37)

56
    Dunaújvárosi időkérés. (19:35)

55
    VINCZE Melindáé a hetes joga, Futaki kezéről bevánszorog a büntető. Tizenhét a különbség. (17:34)

48
    Időt kér a Szeged. (16:30)

46
    Hetesből LEHMANN-DOBÓ Andrea talál be búcsúmeccsén! (16:28)

38
    A túloldalon is kiállítás, Gulyás Triscsukkal szemben követett el lerántást. (12:23)

38
    Utólag Takács Dusmáta kap kettő perces kiállítást egy két kezes lökés miatt. (12:23)

29
    Úgy növelte közben nyolc gólra a különbséget az Újváros, hogy a hazai kapus kitűnően véd. BULATH az újabb heteslövő, ez már becsorog Dobó kezéről. (10:18)

28
    Kamper a következő vállalkozó, Dobó ma azonban megbabonázza a heteslövőket, ezt is megfogja a hazai kapus! (10:17)

24
    Ferling hetesét is megfogja Dobó! (10:12)

22
    BARJÁN bepattintja Nagy Éva mellett a büntetőt. (9:11)

22
    Levegőben lökésért Azari Fruzsina áll ki két percre és hetes a Szegednek. (8:11)

22
    Kamper kapott sárga lapot. (8:11)

20
    Nem meglepő módon, időt kér a Dunaújváros! (8:9)

19
    Az előbb dicsért SZABÓ Edina Nagy Évának lövi be a büntetőt. Remekül tartja magát a Szeged egyelőre! (7:9)

16
    Triscsuk hetesét kivédi Dobó a felső sarokból! Az EB-n szerencsére nem hibázta el a büntetőket. (5:7)