Budapešť – Dab.Docler 2:3 (1:2 szétlövés után) | Nové Zámky – Debreceni HK 8:0 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
8:0 (0:0, 6:0, 2:0)
Debreceni HK
kedd 30.12.2014, 18:00MOL Liga

A második harmadtól uralták a játékot a hazaiak, minden téren jobbak voltak ma a debreceni hokisoktól, akik sok vizet nem zavartak ma este az érsekújvári téli stadionban. Megérdemelt fölényes hazai győzelem és három pont az év utolsó előtti estéjén az érsekújváriak tarsolyában. Az Érsekújvár 60 ponttal marad a harmadik a Debrecen az ötödiken zárja a 2014-es évet. (20:18:46)

60:00

59:27
    Dancsfalvi került majdnem helyzetbe az utolsó másodpercekben.

59:05
    Az utolsó percben járunk állva tapsol a közönség a hazai fiúknak.

58:40
    Faith indítja Chrenkót, aki nem jól veszi át a pakkot.

58:00
    Ladányi nem adja fel, egy kemény lövéssel próbálja bevenni Cikánek kapuját. Buli lesz Cikánek védése után.

57:30
    Kiegészült a Debrecen, lejárt Berta két perce, de egy másik játékos ugrik be a helyére.

57:20
    Kowalczyk bombája Leškot találja el.

57:05
    Véndeg les.

56:46
    Emelianov és Baron akaszkodnak össze, nincs belőle bunyó, de mindketten kapnak két percet.

55:58
    Pontatlan vendég indítás, jöhetnek a hazaiak.

55:29
    Berta kap még 2+10 percet fogásért és sportszerűtlen magatártásért.

54:30
    Tartja a hazai csapat a pakkot, mindenki a meccs végét várja.

54:00
    Újfent Podstavek alakított ki egy jónak ígérkező szituációt, Čaládinak passzolt ígéretes helyzetbe, aki Borodinba lőtte a pakkot.

53:10
    Puchovský került jó helyzetbe, ám Sadikov érkezett időben, aki szerelte.

52:45
    Kissé leült a meccs, nincs hová sietni a csapatokanak, a mérkőzés eldőlt.

52:10
    A bulit a hazai csapat hozta el.

51:50
    Hári piszkál bele egy lövésbe, amely nem téveszti meg Cikánekot, aki a lepkéssel védi a vendégek helyzetét.

51:27
    Páros kiállítás, Emelianov gáncsolásért, Podstavek színéskedésért kap két percet.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 22. Frolík (Podstavek, Huba), 29. Faith (Chrenko, Sucharda), 31. Dubec Martin (Puchovský, Klobúčnik), 38. Faith (Podstavek, Cikánek), 39. Brandis (Marek Dubec, Kowalczyk), 40. Frolík (Baron), 42. Frolík, 47. Faith (Sucharda, Chrenko)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Sucharda, Ďurčo, Čaládi, Faith (A), Chrenko – Huba, Baron, Frolík, Hurtaj (C), Podstavek – Leško, Kowalczyk, Brandis, O.Štefanka, Marek Dubec (A) – Hrudík, Král, Martin Dubec, Klobučník, Púchovský.
    Debreceni HK: Borodin (38.Tőke) – Csíki, Voronov, Berta, Vaszjunyin (A), Könczei (A) – Emelianov, Sadikov, Kurilyuk, Kaskov, Ladányi (C) – Prakab, Tőkési, Okos, Barabás, Vincze – Hári, Dancsfalvi, Sijka, Tanka.

Játékvezetők: Druga, Beniac – Pálkövi, Somos