Atlético Madrid – Levante 3:1 (vége) | Sevilla – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Elche CF – Villarreal 2:2 (vége)
La Coruňa – Athletic Bilbao 1:0 (vége) | Málaga CF – UD Almería 1:2 (vége)
Malaga CF
1:2 (0:1)
UD Almería
szombat 03.01.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Meglepetésre a Málaga hazai pályán vereséget szenvedett az Almería együttesétől. A vendégek az első félidőben megszerezték a vezetést, a szünetig már az állás nem változott.
    A fordulást követően a Málaga beszorította ellenfelét, egyenlítenie Samuel révén sikerült a 74. percben. Azonban a hazaiak nem sokáig örülhettek, két perc múlva büntető után már ismét a vendégeknél volt a vezetés.
    A hazaiak a hajrában mindent megtettek az egyenlítésért, de újabb gól már nem esett a mérkőzésen.
    Köszönöm a figyelmet! (00:00:01)

90+4

90+4
    A Málaga ívelhetett be balról szabadrúgást, középen nem jelentett veszélyt kapura.

90+3
    Michel buktatott, érkezett is a sárga lap, azonban ez neki ma már a második, a vendégek emberhátrányban fejezik be a mérkőzést.

90+2
    Julian kapott sárga lapot, feltehetően időhúzásért.

90+1
    Azeez jött be a lecserélt Corona helyett.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

89
    Amrabat volt szabálytalan, a hazaiak kezdik elveszíteni a fejüket.

88
    Gonzalez érkezett a megsérült Bifouma helyett.

86
    Bifouma maradt lent a gyepen, egyelőre nem lehet tudni milyen súlyos a sérülése.

85
    Michel is besárgult belépőért.

85
    Torres helyett Duda érkezett.

84
    A Málaga hajt legalább az egy pontért, a vendégek pedig igyekeznek lassítani a játékot.