Szolnoki Olaj KK
szombat 03.01.2015, 21:00 • S.D. Laktasi • Adria Liga

KK Igokea pontszerzői: McClure 0, Torlak 4, Jorovics 12, D.Milosevics -, Radukics -, Drenovac 7, Bunics 7, Katnics 8, Zlovarics 4, J.Jones 8, Dragovics 14, Zivanovics 2

Szolnoki Olaj KK pontszerzői: Keller 8, Sztajkovszki -, Wittmann 8, Vojvoda 17, L. Jones 16, Báder 4, Somogyi 2, Brkics 0, Pavlovics -, S. Milosevics 9, Gipson 7 (22:51:02)

Nagyszerű sikert aratott a Szolnok. 49:40-re vezetett az Igokea a harmadik negyed vége előtt két perccel. Ekkor produkált egy fantasztikus két percet 12:0-ás futással a Szolnok, aminek köszönhetően átvette a vezetést, majd előnyét megtartva a meccset is megnyerte. Az elején nem találta a ritmust Alekszics csapata, az utolsó tizenkét percet viszont parádésan játszotta le.
    Vojvoda ezúttal is parádézott, 17 pontot szórt. L. Jones-nak is voltak jó periódusai és 16 egységig jutott. Az Igokeában Dragovics volt a húzóember, 14 pontot szerzett.
    Ezzel a győzelemmel az Olaj 7:9-es mérleggel áll az Adria Ligában és a középmezőnyhöz tartozik. Az Igokea pedig 5:11-es mutatóval rendelkezik 16 forduló után.

Igokea – Szolnoki Olaj 66:71

40:00
    Mérkőzés vége. (66:71)

39:53
    S. Milosevics hagyott ki két büntetőt. (66:71)

39:51
    JOROVICS szedett támadó lepattanót és tett fel a palánkra egy közelit. (66:71)

39:39
    VOJVODA kettőből egy büntetőt dobott be. (64:71)

Vendég időkérés. (64:70)

39:33
    JOROVICS válaszolt egy duplával, ami ráadásul a sarokból, palánkról ment be. (64:70)

39:19
    L.JONES bedobta a sarokból a triplát. (62:70)

38:59
    J.Jones triplája nem jó, S. Milosevics védekezett jól. (62:67)

38:06
    VOJVODA újabb extra triplája, nagyon messziről. (62:67)

37:42
    Gipson triplája hosszú. (62:64)

36:52
    A plusz egy dobása is benn van JOROVICSnak. (62:64)

36:42
    JOROVICS dobott egy ziccert, miután J.Jones rossz dobása után leszedte a lepattanót. (61:64)

36:01
    S. MILOSEVICS bedobta mindkét büntetőjét. (59:64)

35:45
    DRAGOVICS kettőből egyet juttatott a gyűrűbe a büntetőt vonalról. (59:62)

35:23
    L.JONES kettőből egy büntetőt dobott be. (58:62)

35:10
    DRENOVAC szedett össze egy homály után lehulló labdát és tehette fel üresen a ziccert. (58:61)