Fehérvár AV19 – EHC Black Wings Linz 7:2 (vége)
Fehérvár AV19
7:2 (2:0, 3:0, 2:2)
Steinbach Black Wings Linz
szombat 03.01.2015, 14:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Fél gőzzel is lehozza a záró harmadot a Volán, a fehérváriak így is teljesen magabiztosan, 7-2-re győzik le osztrák ellenfelüket, ezzel megerősítve első helyüket a tabellán!
    A vendégeknek ma halvány esélyük sem volt a pontszerzésre. (16:33:55)

60:00

59:51
    A Linz gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Emberhátrányban üt gólt a Linz! GÁSPÁR MÁTÉ lép ki ziccerben, és nem is hibázik! 7-2!

Gólpassz: Sági Martin és Patrick Gaffal.

59:11
    Moidl (Linz) ül le kettő percre gáncsolásért!

59:00
    Varga lő közelről fölé, ígéretes lehetőség maradt ki!

58:40
    Kiegészülnek az osztrákok.

58:24
    Pillók durrant fölé, a buli a linzi harmadból jöhet.

58:01
    Megkezdődik a mérkőzés utolsó kettő perce.

57:27
    Vincze kék vonalról eleresztett lövése saját játékosban akad el.

55:39
    Takács közeli lövését védi mamuttal Simair.

54:09
    Rosenthaler (Linz) ül le kettő perce, túl sok osztrák játékos tartózkodott a jégen!

53:37
    Tilos felszabadítás (Linz).

52:59
    Szépítenek a vendégek! LUKAS WINKLER távoli lövése talál utat a fehérvári kapuba! 7-1!

Gólpassz: Sági Martin.

52:55
    Vanhala adja fel a korongot a magyar kapusnak.

52:14
    Kiegészül a Linz együttese, marad a 7-0-ás mérkőzés állás.

51:19
    Vokla előtt a lehetőség, sakk-matt helyzetig játszanak a fehérváriak, a közeli próbálkozás azonban nem megy be, véd az osztrákok kapusa!

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 14. Pillók (Arany), 17. Szabó P. K. (Pillók, Pados), 22. Mazzag (Hamvai, Reisz), 29. Pillók (Szabó P. K., Sárpátki), 32. Hamvai (Vokla), 46. Vincze (Kocsis, Szász), 50. Kocsis – 53. Winkler (Sági), 60. Gáspár (Sági, Gaffal)

Fehérvár AV19: Kornakker (Bors) – Arany, Szabó D., Pillók, Szabó P. K., Sárpatki – Vokla, Reiter, Mazzag, Reisz, Hamvai – Pados, Lengyel, Sofron, Kocsis, Vincze – Prácser, Takács, Szász, Balogh, Varga

Vezetőedző: Tyler Dietrich
    Edző: Kiss Dávid

Steinbach Black Wings Linz: Simair (Janny) – Vanhala, Kragl, Sági, Winkler, Gáspár – Gaffal, Urstöger, Moidl, Lenher, Freunschlag – Schaurhofer, Rosenthaler

Vezetőedző: Stani Medrik
    Edző: Jürgen Gaffal

Játékvezetők: Gangel László – Márkus János, Árkovics Gergő