DVSC - TVP AQUATICUM
26:21 (11:10)
Fehérvár KC
kedd 06.01.2015, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Hatalmas meglepetésre, de teljesen megérdemelten tartja otthon mind a két pontot a Debrecen. A Fehérvár nagyon gyengén játszott, de ez semmit nem von le a hazaiak érdemeiből, akik a szünet után feljavultak, és tulajdonképpen simán nyertek. A meccs hőse Horváth-Pásztor Bettina, aki végig magabiztosan és bravúrokat is bemutatva védett.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket, a végeredménnyel búcsúzom.

DVSC-Fehérvár 26:21 (19:32:45)

60
    Mérkőzés vége. (26:21)

60
    Horváth-Pásztor még véd egyet a középkezdés után. Itt a vége! (26:21)

60
    BÁRÁNY KRISZTINA állítja be a végeredményt. (26:21)

60
    TILINGER TAMARA kozmetikázza az eredményt. (25:21)

59
    SLAKTA PETRA dönti el véglegesen. Óriási játék után szerez gólt a szélső. (25:20)

59
    Hazai időkérés. 1:43 maradt hátra, magabiztosan vezet a DVSC. (24:20)

58
    Rossz bejátszás a vendégektől is. (24:20)

58
    Rossz passz a szélre, jöhet a Fehérvár. (24:20)

57
    YUKI TANABE szépít a szélről kerek 3 perccel a vége előtt. (24:20)

57
    BÁRÁNY KRISZTINA újabb fantasztikus gólt szerez! Ez is a kapufáról pattant be. (24:19)

56
    Horváth-Pásztor Bettina véd óriásit, majd a kipattanót is bravúrral szerzi meg. (23:19)

56
    SLAKTA PETRA szerez gólt a jobbszélről. (23:19)

55
    Makai Veronika jött be a hetesre, de TILINGER TAMARA neki is belőtte. Mindkét oldali kapufához hozzáért a labda, így pattant a gólvonalon túlra. (22:19)

55
    Dora Lackovic volt nagyon bátor a betörésnél, kőkeményen találkozott a két térd. Lackovic hatalmas fájdalmak közepette marad lenn, nem is tud súlyt helyezni a jobb lábára. Hetessel folytatódik a játék. (22:18)

54
    Vendég időkérés. Közel hat és fél perc még, és egyelőre kézben tartja a meccset a Debrecen. Érik a meglepetés. (22:18)