Spanyolország – Magyarország_dup 27:25 (vége)
Spanyolország
27:25 (14:15)
Magyarország_dup
péntek 09.01.2015, 20:00 • Oviedo [Spanyolország] • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőbe végig vezettünk, volt hogy három góllal is mentünk, de a félidő végére feljött egyre a spanyol csapat. A második félidőben Canellas szárnyalt, és egy hat gólos spanyol szériának köszönhetően átvették a vezetést, és 19:21-ről 25:21-re változott az eredmény. Még zárkóztunk, elsősorban Nagy Lászlót érdemes kiemelni öt góllal, de a csapat többi tagja is remekül játszott, és hozzátette a magáét! Mikler is jól védett, és végül vállalható, csupán két gólos vereséget szenvedtünk Ovidedoban, Spanyolországban, a spanyolok ellen! Köszönjük megtisztelő figyelmüket, további kellemes hétvégét minden Kedves Nézőnek! (21:38:40)

60
    NAGY László szép gólt lőtt a hosszúba, ezzel ő a magyarok oldaláról a legeredményesebb, öt góllal. (27:25)

60
    Megkezdődött az utolsó perc. (27:24)

59
    Dujshebaev még hibázott, de CANELLAS lecsapott, és meglőtte hetedik gólját is! Ezzel eldőlt. (27:24)

59
    Lékai ziccerbe lépett ki, de Sierra bravúrral védte a lövést. (26:24)

58
    Kettő és fél perc a meccsből. Mi támadunk! (26:24)

57
    LÉKAI verte meg Maqueda-t egy test csellel, majd lövi a kapuba a játékszert. (26:24)

57
    CHEMA eredményes betörésből. (26:23)

56
    Aguinagalde reklamált, ezért ő is kapott két percet. (25:23)

56
    Shuck kap két percet másodszor a mérkőzésen. (25:23)

56
    Zubait ápolni kell, sántikálva hagyja el a pályát taps közepette. (25:23)

56
    Érvénytelen a gólunk, Zubai sajnos bent állt. (25:23)

55
    Mikler tolta ki a bal felsőből, ez kellett most nagyon! (25:23)

54
    BALOGH pontos lövésével kettőre zárkózunk. (25:23)

53
    Lékai törte meg a magyar gól csendet, zsinórba hatot kaptunk, ezzel lehet eldőlt. (25:22)

Spanyolország: Vargas, Sierra, Corrales – Canellas, Chema, Mindegia, Enterrios, Dujshebaev, Maqueda, Garcia, Morros, Rocas, Tomas, Ugalde, Rivera, Guardiola, Andreu, Aguinagalde

Edző: Manolo Cadenas

Magyarország_dup: Mikler, Székely, Pallag – Harsányi, Nagy L., Ancsin, Balogh, Császár, Lékai, Szöllősi B., Zubai, Shuch, Szöllősi Sz., Ilyés, Nagy K., Bodó, Gerdán, Iváncsik, Varsandán

Edző: Talant Duyshebaev