Fehérvár – Békéscsaba 25:20 (vége) | Győr – MTK-Budapest 38:17 (vége) | Érd – Siófok 30:28 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Mosonmagyaróvári KCSE 25:21 (vége) | Ipress Center-Vác – Debrecen 30:29 (vége) | Ferencváros – Szeged KKSE 45:16 (vége)
Dunaújvárosi KKA
25:21 (13:11)
Mosonmagyaróvári KCSE
szombat 10.01.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok Dunaújváros Eszperantó út 4. • Női kézilabda NB1

Az első húsz percben szoros meccs volt, majd javitott a védekezésén a DKKA, és TÓTH-ot megtudták akadályozni a góllövésben. A félidőben kettővel ment a hazai csapat, majd az első félidőt 5:0-val nyitották, ami rá is nyomta bélyegét a meccsre. A végén azonban még volt tartás a vendégekbe feljöttek két-három gólra, ami azonban maradt is a lefújásig igy egy remek, küzdelmes mérkőzésen nyert a DKKA. Érdemes megemliteni Tóth Gabriellát, aki 12 gólig jutott, a hazai oldalon pedig Vincze Melindát aki 9 gólig jutott!

Az első félidő utolsó 10, és a második félidő első 10 percében nőtt ellenfele fölé a Dunaújvárosi KKA, és megérdemelten 25:21-re győzött a Mosonmagyaróvári KCSE csapat ellen. Köszönjük figyelmüket! (19:24:46)

60
    Mérkőzés vége. (25:21)

60
    Triffa még bemutatott egy védést. (25:21)

60
    Mátéfi Eszter időt kért. (25:21)

60
    Megkezdődött az utolsó perc. (25:21)

59
    Tóth lövését blokkolták, majd ismét Tóth lőtt, de nem sikerült kaput találni. (25:21)