Kaposvári VK - Valdor Szentes 13:12 (vége) | BVSC Wáberer - RACIONET Honvéd 5:9 (vége)
Tiszavirág Szeged Diapolo - Debreceni VSE 9:7 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 11:10 (vége)
Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC Waterpolo 18:3 (vége)
Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC Waterpolo

18:3

(4:0, 5:0, 4:2, 5:1)

szombat 10.01.2015, 19:15 • Szolnoki Vízilabda Aréna • E.ON Férfi OB I

Sima győzelmet aratott a Szolnok, már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. A 22. percben szerzett először gólt az FTC. Deckerrel nem tudtak mit kezdeni a vendégek, elől pedig nagyon nagy hatékonysággal lőtt a Dózsa. Vámos öt gólt lőtt,ezzel ő volt a legeredményesebb, elképesztő bombákat lőtt Gárdonyi kapujába. A játék minden elemében jobb volt a Szolnok. 12 forduló után is 100%-os teljesítménnyel áll a szolnoki csapat.

31
    HANGAY ZOLTÁN pattintott a rövid felsőbe rosszkéz oldalról. (18:3)

31
    Varga Dániel szerzett labdát.

30
    Marnitz szépen fordult elé Vámosról, de kapu mellé ejtette a labdát.

29
    Swift vitte a víz alá a labdát.

29
    VÁMOS MÁRTON a jobb szélről pattintott Gárdonyi feje fölé. Ez az ötödik gólja volt Vámosnak. (17:3)