EC VSV
8:1 (6:1, 0:0, 2:0)
Fehérvár AV19
vasárnap 11.01.2015, 17:30EBEL

Hatalmas verésbe szalad bele a Volán, esélye sem volt ma a fehérváriaknak a pontszerzésre. Ez azért is rossz hír, mert a Bolzano rendes játékidőben két vállra fektette a Graz együttesét, így a két csapat helyet cserél a tabellán. A Fehérvár AV19 együttese tehát a 7. helyről várhatja a pénteki, graziak elleni hazai összecsapást! Reméljük, sikerül javítani! (19:47:02)

60:00

58:46
    Andrew Sarauer (Fehérvár) ül le kettő percre bottal ütésért!

58:01
    Belül a meccs utolsó kettő percén.

56:49
    A Villach gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Kiütés! JASON KROG üti meg önmaga második, csapata nyolcadik találatát! 8-1!

Gólpassz: Darren Haydar és Klemen Pretnar.

42:38
    GÓÓÓL! Tovább nő a különbség! DARREN HAYDAR csap le a kicsorgó pakkra, Rajna tehetetlen! 7-1!

Gólpassz: John Lammers és Gerhard Unterluggauer.

40:01

Döntetlenre hozzuk a középső harmadot, ám egyáltalán nem lehetünk boldogok, hiszen marad az öt gólos osztrák vezetés. A Bolzano továbbra is vezet Grazban, így valószínűleg az alsóházból várhatjuk a folytatást.

40:00

39:01
    Megkezdődik a második harmad utolsó perce.

34:15
    Kiegészül a Fehérvár AV19 csapata.

32:15
    Magosi Bálint (Fehérvár) pihen kettő percet magas bottal való játékért!

31:05
    Negyedszer is kiegészülünk a harmadban.

29:05
    Folytatódik a sorminta, Jeff LoVecchio korcsolyázik le a jégről, kettő percet kap botfogásért!

27:48
    Kiegészül a Fehérvár AV19.

25:48
    Harmadik kiállítás már a magyaroktól a második harmadban: Rajna Miklós ülne le kettő percre gáncsolásért, a kapus helyett Banham (Fehérvár) teszi meg mindezt!

25:47
    Kiegészülünk, marad a 6-1-es mérkőzésállás.

23:47
    Magosi Bálint (Fehérvár) ül le kettő percre bottal ütésért!

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 3. McBride (Pewal, Santorelli), 11. Unterluggauer (McBride, Santorelli), 14. Krog (Hayder, Lammers), 14. Santorelli (McBride, Pewal), 18. Haydar (Unterluggauer, Krog), 19. Nageler (Krog, Waugh), 43. Haydar (Lammers, Unterluggauer), 57. Krog (Haydar, Pretnar) – 6. Bartalis (Marino, Kovács Cs.)

EC VSV: Lamoureux (Höneckl) – Jarrett, Unterluggauer, Lammers, Krog, Haydar – Altmann, Pretnar, Pewal, McBride, Santorelli – Bacher, Waugh, Nageler, Hunter, Petrik – Brunner, Platzer, Alagic, Göhringer

Vezetőedző: Hannu Jarvenpaa

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Wehrs, Szirányi, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Boivin, Ejdepalm, Kóger, Sarauer, Banham – Orbán, Varga, LoVecchio, Sikorcin, Benk – Reiter, Hetényi, Nemes, Erdély, Magosi

Vezetőedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Kristijan Nikolic – Matjaz Hribar, Elias Seewald