Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 1:2 (1:2 szétlövés után)
Ferencváros Bp. ESMTK
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Dab.Docler
szerda 14.01.2015, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Nagyot küzdött egy remek, igazán tempós, sok helyzetet hozó meccsen a tabellamásodik ellen a rájátszásért küzdő Ferencváros, ám három, elképesztő izgalmakkal tarkított harmad, és a hosszabbítás is kevés volt a döntéshez. A büntetőpárbajban pedig hiába vezetett a Fradi, a DAB végül fordított. A döntetlenért járó pontokat mindkét csapat megérdemelte, a második pontot viszont ezúttal is a Dunaújváros vihette haza.

Köszönjük figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (21:13:24)

A Dab.Docler csapata nyerte a szétlövést.
    A győztes gól szerzője: SOMOGYI.

4. serie
    1:2
    Somogyi vezeti kapura, és ismét szépen emel Marton mellett a kapuba. Győz a DAB!

4. serie
    1:1
    Kiss Ákos ugyanazt a cselt húzza meg a másik irányba, de ezúttal Kalnins olvassa!

3. serie
    1:1
    Guren dönthetné el, nem teszi, gyengén Kalninsba lő.

3. serie
    1:1
    Azari, erőből mellébombáz!

2. serie
    1:1
    Novak elrontja a cselt, ő maga átesik Kalninson, a korong azonban nem!

2. serie
    1:1
    Somogyi egy csel után Marton válla felett szépen emel a hálóba. Egyenlít a DAB!

1. serie
    1:0
    Kiss Ákos gyönyörűen cselez Kalnins előtt, elfekteti, majd jobbról a hálóba emel!

1. serie
    0:0
    Marton nagyon magabiztosan fogja a középre tartó lövést!

Szétlövés kezdete.

Jól kezdte a hosszabbítást a Fradi, de elfáradtak a hazaiak, a DAB a kezébe vette az irányítást, majd emberelőnyben mindent megtett a győztes gólért, de Marton bravúrjai életben tartották a Ferencváros győzelmi reményeit. Szétlövés következik!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:50
    Azari középről, Martont találja telibe. Remekül védekezik a Fradi!

64:37
    Mestyán lő, Marton lábbal véd.

64:10
    Kiüti a harmadból a Fradi.

63:52
    Óriási esély a DAB előtt, Rafajt kiküldik bottal akasztásért. 4 a 3 ellen a jégen az Acélbikák!

bayernfan

Gólok és gólpasszok: 10. Moravec (Novak, Guren) – 6. Galanisz (Azari), utolsó bünt. Somogyi