Nové Zámky – DVTK Jegesmedvék 3:4 (1:2 szétlövés után) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 5:4 (vége)
szétlövés vége (1:2)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (3:1, 0:1, 0:1 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
péntek 16.01.2015, 18:00MOL Liga

Egy kiváló mérkőzésen, végül a miskolciak harmadszor is győztesen utaznak haza Érsekújvárról, és harmadszor is hosszabbítás vagy büntetők után dőlt el a meccs a címvédő otthonában, pedig kettővel is vezetett már a hazai gárda, és úgy nézett ki sikerül legyőzni ma este a Macikat. Végül jó hajrával visszahozta a miskolci gárda a meccset és megerősítette első helyét a tabellán. Az érsekújváriak 67 ponttal maradnak a harmadik helyen (20:34:56)

65:00
    A Miskolc JJSE csapata nyerte a szétlövést.
    METCALFE TYLER eldönti a mérkőzést, a plusz egy pontot a miskolciak viszik haza.

3. serie
    1:2
    Metcalfe is belövi és eldönti a meccset.

3. serie
    1:1
    Podstavek is becsapta a kapust.

2. serie
    0:1
    Dansereau megcsinálja a cselt és belövi.

Szétlövés kezdete.

A hosszabbítás sem hozott döntést, így következnek majd a büntetők. A hosszabbítás utolsó másodpercében ha jól látom még mindkét oldalon két-két percet osztottak ki a játékvezetők. Páros kiállítás, Baron és Dudas kapnak két percet durva játékért.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:25
    Dudas lövését üti ki Cikánek, majd a másik oldalon Hrudík lövése csattan a plexin.

64:00
    Ismét egy tilos felszabadítás, ezúttal miskolci oldalon.

63:30
    Marek Dubec körbe korcsolyázta Duschek kapuját, nagy harc a miskolciak harmadában, végül felszabadítanak a Macik.

63:00
    O.Štefanka hosszú passza Čaládinak, de tilosra csúszik végül a pakk.

62:30
    A miskolciak lesre korcsolyáznak .

62:00
    Frolík egész a kapuig viszi be a korongot, majd éles szögből fonákkal mellé emeli a pakkot.

61:10
    A másik oldalon Cikánek munkában Dansereau lövését követően.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 8. Podstavek (Ďurčo), 17. Podstavek (Chrenko, Frolík), 20. Čaládi (Chrenko, Podstavek) – 9. Tóth A. (Hajós, Gőz), 36. Dansereanu (Tóth, Hajós), 44. Dansereanu (Tóth, Hajós), utolsó bünt. Metcalfe