Győr – Siófok 34:20 (vége) | Ferencváros – Mosonmagyaróvári KCSE 32:19 (vége)
Győri Audi ETO KC
34:20 (18:12)
Siófok KC
szombat 17.01.2015, 18:00 • Audi Aréna, Győr • Női kézilabda NB1

Kicsit döcögősen indult a mérkőzés a hazaiaknak, a Siófok nagyon jól tartotta a lépést a címvédővel, 9:8-ra még vezettek is a 19. percben, ezután ritmust váltott a Győr, többet hibáztak a vendégek, jött egy kiállítás is, elhúztak a hazaiak. A szünetben hat góllal vezetett a Győr, és a második félidőben a kicsit elfáradó Siófok már nem tudott egyenrangú ellenfele lenni a címvédőnek, akik fölényes győzelemmel hangoltak az FTC elleni rangadóra, de a játékuknak még sokat kell javulnia, ha győzni szeretnének szerdán. (19:33:25)