HSC Csíkszereda – Debreceni HK 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – Budapešť 2:3 (hosszabbítás vége)
HSC Csíkszereda
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
Debreceni HK
szombat 17.01.2015, 14:30 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

Magabiztos győzelmet aratott a Debrecen, aki 3 harmadon keresztül tökéletesen irányította a mérkőzést, helyzeteket dolgozott ki, amikből négyet gólra is tudott váltani. A HSC ma a szokásosnál is gyengébb napot fogott ki, nem voltak helyzetek, akadozott a játék, és sok volt a hiba a támadók és a védők részéről is. Holnap az Újpest ellen folytatja a szeredai csapat, tartsanak velünk akkor is! (16:36:12)

60:00

59:27
    Bíró Gergő kap 2 percet szabálytalan testjátékért. Bíró Mátyás is kap egy 10 perces fegyelmit.

52:35
    Dancsfalvi egy gyönyörű cselsorozat után fölé lő kedvező pozícióból.

51:43
    Visszaesett a mérkőzés ritmusa, talán már mindkét fél a végét várja...

49:43
    Mihály Ede lő a szélről, Borodin bravúrosan véd.

48:20
    A HSC gólt szerzett!
    Egy védelmi hibát kihasználva FARKAS TAMÁS ellopja a korongot az ellenfél védőjétől, majd csuklóból elereszt egy pontos lövést ami a hosszú sarokba köt ki.

46:49
    Kaskov lövésére vetődnek be, elmozdul a kapu is.

45:32

44:28
    Farkast találják meg a bejátszással, de nem tudja jól eltalálni.

43:23
    Ladányi kerül helyzetbe, de pontatlanul lő.

42:05
    Tranca lövése pattan meg, de mellé megy.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 49. Farkas – 4. Hári, 35. Ladányi (Berta), 35. Kaskov (Emelianov), 39. Berta (Csíki, Könczei)

HSC Csíkszereda: Raitums (Ruczuj) – Bors, Salló, Heffernan, Salonen, Satek, Miály, Molnár Zs., Tranca, Papp, Spady, Bíró O., Bíró M., Nagy, Bíró T., Farkas, Gecse, Geréb, Rokaly, Bíró G. Edző: Christer Dreberg
    Debreceni HK: Borodin (Tőke), Emelianov, Csíki, Ladányi, Hári, Könczei (A), Sadikov, Voronov, Bera, Barabás, Kaskov, Tőkési, Prakab, Kurilyuk, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Wéber, Okos.

Játékvezetők: Lascar Valentin, Butucel Mihai, Csata Attila, Máthé István