HSC Csíkszereda – Debreceni HK 1:4 (vége) | Corona Brasov Wolves – Budapešť 2:3 (hosszabbítás vége)
HSC Csíkszereda
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
Debreceni HK
szombat 17.01.2015, 14:30 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • MOL Liga

48:20
    A HSC gólt szerzett!
    Egy védelmi hibát kihasználva FARKAS TAMÁS ellopja a korongot az ellenfél védőjétől, majd csuklóból elereszt egy pontos lövést ami a hosszú sarokba köt ki.

38:50
    A Debrecen gólt szerzett!
    Újabb kettő az egy elleni akció újabb debreceni gól. Berta lelassít, felnéz, majd erőből, laposan a kapu jobb alsó sarkába bombázza a játékszert

35:00
    Egy percen belül újabb debreceni gól. Emelianov lövése kipattan, DANIEL KASKOV pedig jól érkezik és bevágja a korongot Raitums hálójába.

34:11
    Megduplázza előnyét a Debrecen. Kettő az egy elleni akciónál LADÁNYI BALÁZS felnéz, majd hihetetlen precizitással lövi ki a hosszú sarkat.

03:25
    Kihasználja az emberelőnyt a DHK. A távoli lövés HÁRI NORBERT elé pattan, aki könnyedén az üres kapuba pofozza azt.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 49. Farkas – 4. Hári, 35. Ladányi (Berta), 35. Kaskov (Emelianov), 39. Berta (Csíki, Könczei)

HSC Csíkszereda: Raitums (Ruczuj) – Bors, Salló, Heffernan, Salonen, Satek, Miály, Molnár Zs., Tranca, Papp, Spady, Bíró O., Bíró M., Nagy, Bíró T., Farkas, Gecse, Geréb, Rokaly, Bíró G. Edző: Christer Dreberg
    Debreceni HK: Borodin (Tőke), Emelianov, Csíki, Ladányi, Hári, Könczei (A), Sadikov, Voronov, Bera, Barabás, Kaskov, Tőkési, Prakab, Kurilyuk, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Wéber, Okos.

Játékvezetők: Lascar Valentin, Butucel Mihai, Csata Attila, Máthé István