RCD Espanyol – Real Club Celta de Vigo 1:0 (vége) | Getafe CF – Real Madrid 0:3 (vége) | Atlético Madrid – Granada 2:0 (vége)
La Coruňa – Barcelona 0:4 (vége) | Elche CF – Levante 1:0 (vége) | Sevilla – Málaga CF 2:0 (vége)
Getafe CF
0:3 (0:0)
Real Madrid
vasárnap 18.01.2015, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Primera División

Csak az első gólt volt nehéz megszerezni a Realnak. A Getafe játékosai 1 órán keresztül hősiesen futballoztak, de a 63. perctől kezdve beindult a henger, Ronaldo duplázott és Bale is eredményes volt.

A vendégek megérdemelt győzelmet arattak.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok, tartsatok velünk legközelebb is! (13:52:00)

90+2

90+2
    Balet kell ápolni. Valószínű, hogy már nem jön vissza a pályára.

90+1
    2 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Illarramendivel szemben szabálytalankodnak a félpályánál.

88
    Yodat állítja meg a játékvezető lesen.

88
    Most Sergio Ramosról pattan szögletre a labda. 4 perc alatt 7 szögletet harcoltak ki a hazaiak.

87
    Varane rúgja ki újabb szögletre a labdát.

87
    Újabb hazai szöglet következhet. Sorra rúgja az utóbbi percekben a hazaiak a szögleteket.

86
    Vazquez lőtte telibe a bal kapufát! Felip töri el a labdát, így szerencsésen Vazquez elé kerül a labda, aki egyből lő 10 méterről, de csak a kapufát találja el.

84
    Itt az első hazai szöglet. Varane lábáról ment ki a labda.

83
    Mindkét csapat kihasználja az összes cserelehetőségét.

83
    Csere a Getafe CF-nél/nál: lemegy Felip, bejön Sammir.

82
    Csere a Real Madrid CF-nél/nál: lemegy Marcelo, bejön Nacho.

82
    Csere a Real Madrid CF-nél/nál: lemegy Kroos, bejön Illarramendi.
    Cristiano RONALDO - 0:3

79
    CRISTIANO RONALDO fejjel szerzi meg a második gólját. James Rodriguez a bal szélről varázsolja tökéletesen Ronaldo fejére a labdát, aki tökéletesen fejel a kapuba közelről. Ezzel már 3-0-a a Realnak. Ez eldőlt!