vasárnap 18.01.2015, 11:00 • Szentesi Uszoda • Női Euroliga

Hungerit Szentes: Bolonyai, Gundl – Győri, Hevesi, Van Der Sloot 1, Miskolczi 2, Gémes 2, Pócsi, Kádár, Rácz, Bujka, Kövér-Kiss 2, Pengő

CN Mataro: Carlson, Lorente – Gragnolati, Meseguer, Smith 1, Turza, Al. Bonamusa, Cambray, Gibson 3, Bach, Quesada, Ai. Bonamusa, Lopez 2.

Köszönöm a figyelmet! (12:11:49)

7:6-ra győzött a Szentes a Mataro ellen és ezzel kiharcolta a legjobb nyolc közé jutást az Euroligában. Fantasztikus és fordulatos mérkőzés volt. 3-0-ra vezettek a spanyolok, majd Gémesék fordítottak és 5-3 volt ide. Onnan felállt a Mataro és 5-5 lett. Az utolsó negyedet 2-1-re nyerte a Szentes és ezzel a negyeddöntőbe jutott. Ahol csoportelsőt kap, hiszen másodikként lépett tovább. Ezt a Szentesen rendezett csoportot a Kirisi nyerte.

Szentes – Mataro 7:6

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Döntetlen esetén is a Szentes a továbbjutó, de meglesz a győzelem úgy tűnik.

32
    Nem szabad eladni a labdát és akkor megvan a győzelem.

32
    Gibson rontott lövést. 26 másodperc van hátra és a Szentes támadhat.

32
    49 másodperc még, spanyol sarokdobás következik.

31
    Egy perc van hátra, támad a Mataro.

30
    CIARA GIBSON harmadik góljával ismét csak egy gól a különbség. (7:6)

29
    Közel a sikerhez a Szentes MISKOLCZI KITTI góljával, ez neki már a második volt a találkozón. (7:5)

25
    Ismét vezet a Szentes. GÉMES ANETT a gólszerző. (6:5)

25
    Elkezdődött a negyedik negyed.

Átvette a vezetést a harmadik negyedben a Szentes, sőt már kettővel is vezetett, de a Mataro is fel tudott állni és 5:5 az állás, minden az utolsó negyedben dől el.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    LAURA LOPEZ második góljával egyenlített a Mataro, most is ötméteresből talált be. (5:5)

21
    CIARA GIBSON góljával egyre csökkentette hátrányát a Mataro. (5:4)

20
    CATHERINA VAN DER SLOT ötméteresével kettőre növelte előnyét a Szentes. (5:3)

20
    Megfordította az állást a Szentes, GÉMES ANETT góljával először vezet a találkozón a Szentes. (4:3)