Győri Audi ETO KC
31:26 (14:10)
FTC Rail Cargo Hungaria
szerda 21.01.2015, 19:00 • Audi Aréna, Győr • Női kézilabda NB1

Valamennyivel jobban kezdte a Fradi a meccset, de a szünetre a pontosabban játszó és a remek védéseket bemutató Herrt a soraiban tudó ETO megérdemelten húzott el négy góllal.

A Fradi a szünet után is jól tartotta magát, de az ETO vezetését veszélyeztetni nem tudta, a végére Herr bravúrjának is köszönhetően öt gólosra nőtt a különbség, ami a meccs összképét tekintve talán még éppen reális. (20:36:46)

60
    Mérkőzés vége. (31:26)

60
    Kovacsics már idő után talál be, 31:26 a vége. (31:26)

60
    Tomori átlövése zúg fölé, fél perc van hátra, az ETO támad. (31:26)

60
    AGUILAR betörésből növeli az előnyt. (31:26)

59
    PENA megpattanó lövése csapja be Herrt. (30:26)

59
    Kovacsics passzát AGUILAR veszi át ziccerben, betalál. (30:25)

58
    Tomori átlövését védi Herr, vastaps a kapusnak a nézőtérről. (29:25)

58
    Elek Gábor időt kér, pontosan két és fél perc van hátra, vajon mit tud kitalálni a vendégek vezetőedzője? (29:25)

58
    KOVACSICS betörés után lő a jobb sarokba. (29:25)

57
    Pena talpról lő, Herr bravúrját láthatjuk ismét, ezzel úgy tünik meg van a meccs a hazaiaknak. (28:25)

57
    MÜLLER átlövése a bal sarokban. (28:25)

56
    LUKÁCS első gólja, a szélről talál be. (27:25)

56
    Kovacsics adja el a labdát, támad a Fradi. (27:24)

55
    Öt perc tíz másodperc a végéig, elég lesz-e a Győr három gólos előnye? (27:24)

55
    Hazai időkérés. (27:24)

55
    Szamoránsky szerez labdát a szaggatottnál, kisebb birkózás kezdődik, elveszik tőle a győriek... (27:24)