Szolnok – KTE-Phoenix Mecano 4:3 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Iváncsa FC 17:0 (vége) | Ajka – Sárvár FC 2:2 (vége)
Balatonfüredi FC – ZTE 1:1 (vége)
Balatonfüredi FC
1:1 (0:0)
ZTE FC
szerda 21.01.2015, 17:00 • Balatonfüredi Városi Sportpálya, Balatonfüred • Felkészülési mérkőzések

A csapatokon látszik még, hogy a felkészülés elején tartanak, de sok szép dolgot is lehet látni a játékukban.

Az első félidő végig kiegyenlített volt és nagy volt a mezőnymunka, ami kicsit ráment a kapura lövések számlájára.

A második félidőben már felpörögtek az események, előbb Kovács G. szerezte meg a vezetést a Zalaegerszegnek, de erre tudott válaszolni a Balatonfüred Füredi góljával. A második játék részben egyébként az utolsó tíz percet leszámítva végig a vendégek uralták a játékot.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (18:43:15)

90

89
    Horváth lő távolról kapura, amit nagy nyűjtózkodások árán tudott csak a levegőben úszva kivédeni Gecse!

88
    Füredi lép ki két védő közül és kapja a labdát, de Kovács László játékvezető lesen kapta őt.

87
    A fürediek vérszemet kapták, hiszen átvették a mérkőzés irányítását.

86
    A Balatonfüred gólt szerzett!
    Kocsis beadására FÜREDI érkezett remekül és a hálóba bombázott közelről! 1-1!

84
    Szöglettel felérő bedobást végzett el a Füred, de mielőtt kapura lőhetett volna a hazai játékos, Forgács kivágta előle.

83
    Szöglet következik a mentés után, de ezt jócskán föléfejeli Simonfalvi.

82
    A szabadot kifejelik a hazaiak és rövid időn belül már is feltűnnek a másik kapunál, ahol Délczeg mehet ziccerbe, de hátulról becsúszva Domján ment hatalmasat!

81
    Kocsist rúgják fel a baloldalon, szabadrúgáshoz jut a Füred.

80
    Nagy L. veszi észre remekül a baloldalon beinduló Kőbányai L.-t, de a társa nem tudta lekezelni az átadást.

78
    Domján rúg oda Bailónak, szabadrúgást kap a vendég csapat a vonal mellett.

77
    A ZTE gólt szerzett!
    A szögletet KOVÁCS G: bólintja a hálóba! 1-0 a ZTE-nek!

76
    Gecse védése után szöglet következik.

75
    Bailó kap középen labdát, teljesen üresen van, de a lövését bravúrral védi Gecse!

74
    Kocsis szerez labdát és mehetne ziccerben, de visszfelé cselez és a lövése már gyengére sikerült... ez Czirjéké.

73
    Délczeg és Nagy L. talált egymásra, de egy kis kakaskodás után mehet is tovább a mérkőzés.

72
    Füredi ütközi le Délczeget, jöhet is a sípszó.

Koppány Veres

Gólok: 86. Füredi – 77. Kovács G.

Balatonfüredi FC: Gecse- Gólya (Szöllősi 63.p.), Domján, Kovács Sz., Kőbányai L.- Németh Á., Szabó, Bánhidi (Füredi 61.p.), Nagy- Czafit (Kocsis 54.p.), Kőbányai R. (Bognár 54.p.)
    Cserék: Szöllősi, Kocsis, Füredi, Bognár

ZTE FC: Czirjék- Fodor, Farkas N. (Forgács 48.p.), Fényes (Bailó 48.p.), Króner (Bíró G. 48.p.)- Horváth- Simonfalvi, Szöllősi- Tóth L. (Kovács G. 49.p.), Délczeg, Babati
    Cserék: Forgács, Bíró, Bailó, Kovács G

Játékvezetők: Kovács László