Szolnok – KTE-Phoenix Mecano 4:3 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Iváncsa FC 17:0 (vége) | Ajka – Sárvár FC 2:2 (vége)
Balatonfüredi FC – ZTE 1:1 (vége)
Szolnoki MÁV FC
4:3 (2:2)
KTE-Phoenix Mecano
szerda 21.01.2015, 11:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben a Kecskemét játszott jobban, de a helyzeteivel jól sáfárkodott a Szolnok. A második játékrészben több lehetőséget is kialakított a Máv a meccs hajrájában pedig meg is tudta fordítani az összecsapást.

88
    Zsolnai volt erőszakos és szerzett labdát.

86
    Nacsa húzott le egy beadást.

85
    A Szolnok gólt szerzett!

Mundi a jobb oldalról lőtte középre a labdát, ZSOLNAI RÓBERT fejelte be négy méterről.

83
    Nagyon agresszívan és gólratörően játszik a második félidőben a hazai csapat.

82
    Kitl lépett bele Mile passzába.

81
    Zsolnai bal oldali beadását szedte le Verebélyi.

80
    Tóth D. vezette egyedül a kapura a labdát, de belelőtte a kapusba a labdát.

79

GALAMBOS ÁDÁM kapott 12 méteren remek passzt Munditól és ezt követően a jobb alsóba passzolta a labdát.