Szolnoki Dózsa-Közgép - Valdor Szentes 16:7 (vége) | Tiszavirág Szeged Diapolo - PVSK-Mecsek Füszért 16:6 (vége)
Tiszavirág Szeged Diapolo - PVSK-Mecsek Füszért

16:6

(3:1, 5:1, 2:2, 6:2)

szombat 24.01.2015, 18:00 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:14:41)

A második és a negyedik negyedet uralva hozta a papírformát, s végül fölényes, tízgólos győzelmet aratott a szegedi csapat pécsi ellenfelével szemben. A hazaiak végig vezettek, folyamatosan növelték előnyüket, kiváló védekezésükre és látványos támadásokra alapozva. A végére erejükkel el is készülő pécsieket látványosan megszórták az utolsó etapban Varga Péter fiai, könnyed és látványos sikerrel gyűjtve be a három bajnoki pontot.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Manhercz Krisztián a legvégén már nem kerül lövőhelyzetbe, róla pattan a labda a jobb sarok mellé.

32
    Török András és Manhercz Ádám kiállítása után De Blasio passzát POLOVIC lőtte közelről a bal sarokba: 16:6.

32
    Időt kért a PVSK, 44,1 másodperc van még a meccsből, nagy fordulatra nem lehet számítani.

32
    Manhercz Ádám bejátszása hosszú centerbe Manhercz Krisztán felé, a pécsieké a labda.

31
    POLOVIC lövi a büntetőből a labdát a bal alsó sarokba: 16:5.

31
    De Blasio bejátszása után Zsigriről kap ötméterest centerben Cabrilo.

31
    Manhercz Krisztián távoli ejtését könnyedén fogja Barát.

31
    Polovic jobb szélről küldött távoli lövését védi Meixner.

30
    Varga Zsolt passzát MANHERCZ KRISZTIÁN lövi a megúszás végén közelről a bal sarokba: 16:4.

30
    Francsics kezéből csúszik ki lövés közben a labda, a hazaiak támadhatnak.

30
    Palotás passzát ZSIGRI lövi középről a bal sarokba: 15:4.

29
    Práczky kiállításakor időt kérnek a szegediek, majd amiatt morognak, mert nyolc másodperc elteltével veszik csak észre a kérésüket.

29
    Francsics passzát Müller már a támadóidő lejárta után lövi a hálóba a bal szélről.

28
    Manhercz Krisztián átadását PALOTÁS lövi a bal szélről a hosszú sarokba, közte tíz: 14:4.

28
    Manhercz Krisztián kiállítása után Meixner védte Müller félmagasan a jobb sarokba tartó lövését.