Budapešť – Nové Zámky 3:0 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Debreceni HK 4:2 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Debreceni HK
vasárnap 25.01.2015, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

59:03
    Előnyben fejezi be a meccset a Fradi, újabb technikai büntetés a Debrecennél.

53:34
    Kiss Gábort gyalulják bele a palánkba a debreceni harmadban, Voronov kap magas botért két percet.

49:05
    Hári viszi be a bal oldalon a korongot a Fradi harmadába, középre húz, majd Sychovnak teszi le a korongot, akinek lövése Marton fejvédőjéről vágódik a kapuvasra!

47:17
    A Ferencváros gólt szerzett!

Némileg váratlanul érkezik a Fradi negyedik gólja, PÁL ZOLTÁN lőtt Tőke hálójába egy gyors ferencvárosi akció végén.

44:15
    Kaskovot borítják fel a ferencvárosi harmadban, Galló kap két percet gáncsolásért.

37:34
    Kaskov vezeti egyedül kapura a korongot, azonban Marton nem mozdul el, lennmarad a lába, végül a mammutjában elakad a korong. Nagy helyzet volt!

29:14
    A Debrecen gólt szerzett!

VORONOV húzza be fonákkal a második debreceni gólt, a korong végül Martonról pattant a kapuba.

28:48
    Túl sok debreceni a jégen, befújják a kiállítást a játékvezetők. Négy a négy ellen a felek.

27:38
    Van viszont hazai kiállítás, Sychov kerül a jégre a ferencvárosi harmadban, Cerny kapja a két percet.

23:50
    Lichanec egyelőre nem tudja folytatni a játékot, elvonult az öltöző irányába.

23:40
    Kaskovot kaszálja el Galló a ferencvárosi harmadban, két perc a büntetése.

21:12

Némileg szerencsés góllal szépít a Debrecen! KASKOV lőtt kapura balról, a korong pedig több játékoson és boton is megpattanva csorgott a hazai kapuba.

20:20
    Az eddigi legnagyobb debreceni helyzet! Sychov bombázott középről a jobb oldali kapuvasra!

14:28

Nem bírta a Debrecen a nagy nyomást, gyorsan járt a korong körbe, majd KISS GÁBOR bombázott a hálóba középről.

13:31
    Berta Ákost állítják ki magas bot miatt, előnyben a hazaiak.

12:58

Egy belőtt korong okoz veszélyt a debreceni kapu előtt, Tőke nem tud rátenyerelni, NOVAK pedig közvetlen közelről bekotorta a Fradi második gólját.

11:50
    Közben véget ért az Újpest-Érsekújvár találkozó, a lilák 3-0-s győzelme pedig azt jelenti, hogy ferencvárosi győzelem esetén is öt pont marad a különbség a két csapat között a tabella hatodik és hetedik helyén.

08:37

Lichanec kap korongot a debreceni kapu előtt, közvetlen közelről lő, Tőke kitolja, a kipattanót pedig a balról érkező Dubek lövi a hálóba.

05:52
    Cerny viszont hátulról akasztotta a kilépő Kaskovot, megvan az első emberelőny a meccsen.

bayernfan

Gólok és gólpasszok: 9. Dubek (Lichanec, Rafaj), 13. Novak (Papp Cs.), 15. Kiss G. (Cerny, Galló), 48. Pál Z. (Rafaj, Lévai) – 22. Kaskov (Emelianov), 30. Voronov

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Moravec, Guren, Dubek, Rafaj, Lichanec – Hegyi Á., Cerny, Galló, Kiss G., Kiss Á. – Lencsés, Lévai, Pál Z., Novak, Papp Cs. – Géczi, Revák, Hardi, Németh P., Farkas
    Debreceni HK: Tőke (László A.) –Csíki, Voronov, Könczei, Berta Á., Sychov – Emelianov, Sadikov, Hári N., Kurilyuk, Kaskov – Wéber, Tőkési, Dancsfalvi, Vaszjunyin, Sijka – Barabás

Játékvezetők: HALASSY György, VARJÚ Árpád (PÁLKÖVI Botond, VAS Mátyás)