Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 5:2 (vége) | Dab.Docler – DVTK Jegesmedvék 4:3 (1:0 szétlövés után) | Ferencváros Bp. ESMTK – HSC Csíkszereda 5:4 (2:1 szétlövés után)
szétlövés vége (1:0)
Dab.Docler
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
hétfő 26.01.2015, 18:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

62:23
    Ritka eset, kiállítás a ráadásban. Martine száll ki két percre bottal lökés miatt. Majdnem a végéig emberelőnyben ezzel a Miskolc.

47:22
    Szepessy Máté áll ki két percre bottal ütés miatt. Miskolci emberelőny.

29:55
    Kiáll Cohen testre ütés miatt két percre, Kalnins már birtokolta a pakkot, amikor még odaütött. Hazai emberelőny ismét.

26:52
    Bálizs emelte ki a korongot a kapu mögül, messze kirepül a pályáról, kettő perces kiállítást kap a kapus, Becze üli le a büntit.

22:06
    Láda áll ki két percre a Miskolctól gáncsolás miatt.

07:27
    Ismét kiállítás, ez ma már a negyedik. Két perces újvárosi hátrány, Mestyán fogás miatt száll ki.

04:52
    Ismét kiállítás, ezúttal hazai és Papp Viktor megy ki két percre bottal lökés miatt.

01:58
    Újabb kiállítás, Dudas is szabálytalan testjáték miatt áll ki két percre. Kettős újvárosi emberelőny.

01:06
    Bekezdtek a csapatok, ezúttal egy kiállítás a vendégek részéről. Szabálytalan testjáték miatt Saegert áll ki két percre.

Gólok és gólpasszok: 3. Szappanos (Martine, Azari), 33. Somogyi (Szepessy, Papp), 58. Peterdi (Mestyán, Gröschl), utolsó bünt. Somogyi – 1. Dansereau (Tóth, Saegert), 45. Dansereau (Hajós, Tóth), 48. Cohen (Dansereau, Becze)

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Hüffner, Pozsgai, Galanisz, Azari, Szappanos – Eskelinen, Martine, Gröschl, Mestyán, Peterdi – Somogyi, Szepessy, Papp V., Nagy R., Erdélyi – Hruby, Dörök, Magosi, Léránt
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Adorján) – Boyle, Metcalfe, Cohen, Dudas, Becze – Gőz, Sagert, Hajós, Tóth A., Dansereau – Popovics, Láda, Vojtkó, Miskolczi, Dósa – Roczanov, Szilágyi, Ritó, Budai, Fliszár

Játékvezetők: Németh Márton, Gangel László – Abonyi Attila, Székely Gergely