Hull City – Newcastle United 0:3 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:1 (vége) | Liverpool F.C. – West Ham United 2:0 (vége)
Manchester United – Leicester City 3:1 (vége) | Stoke City – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Sunderland AFC – Burnley FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 0:3 (vége) | Chelsea F.C. – Manchester City 1:1 (vége)
Chelsea Football Club
1:1 (1:1)
Manchester City
szombat 31.01.2015, 18:30 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

Felejthető mérkőzésen vagyunk túl. Igazából semmi emlékezetes nem történt. A félidő végét megnyomták a csapatok, a 41. percben Remy talált be, majd a 45.percben Silva válaszolt.

A második félidőben a Chelsea nem tört kapura, egy lövést sem eresztettek el. A City azért négyszer próbálkozott, de veszélyt ezek sem okoztak. Csalódás volt ez a mérkőzés.A végeredmény tehát : Chelsea – Man. City 1:1! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:23:31)

90+4

90+4
    City szöglet következik, melyet kicsiben el is végeztek! A középre tett labdát Courtois lehúzta.