Hull City – Newcastle United 0:3 (vége) | Crystal Palace – Everton FC 0:1 (vége) | Liverpool F.C. – West Ham United 2:0 (vége)
Manchester United – Leicester City 3:1 (vége) | Stoke City – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Sunderland AFC – Burnley FC 2:0 (vége)
West Bromwich Albion – Tottenham Hotspur 0:3 (vége) | Chelsea F.C. – Manchester City 1:1 (vége)
Chelsea Football Club
1:1 (1:1)
Manchester City
szombat 31.01.2015, 18:30 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:30 - kor kezdődik..

A Premier League 23. fordulójában rendezik a szuper rangadót. Az éllovas Chelsea fogadja a közvetlen rivális Manchester City együttesét. A két csapat között öt pont a differencia.

A Chelsea óriási meglepetésre kiesett az FA Kupából, a harmadosztályú Bradford búcsúztatta a Stamford Bridgen 4:2-es győzelemmel. Ezt követően a Ligakupa visszavágójána azért odatették magukat, és legyőzték a Liverpoolt 2:1-es összesítéssel.

A bajnokságban odahaza eddig parádés formában vannak. Tíz meccs, tíz győzelem! Harminc bajnoki pont! 24:3-as gólkülönbség. Kell ennél több?

A City hasonlóan nagy meglepetésre kikapott otthon a Middlesbrough ellen az FA Kupában, 2:0 lett ennek a meccsnek az eredménye szégyenszemre. Igaz a Middlesbrough a másodosztályban a harmadik helyen áll, tehát nem egy rossz csapat.

A City a bajnokságban eddig otthon szerzett 23 pontot, idegenben viszont 24-et, idegenben ők a legjobbak a mezőnyben! Tizenegy meccsből hetet nyertek, három döntetlen, és egy vereség a mérleg. 25:11-es gólarány.

A két csapat legutóbbi tíz meccséből ötöt a City nyert, kettő döntetlen, és három Chelsea siker a mérleg.
    A 2014/15-ös szezon őszi meccsén a City otthonában 1:1-es döntetlen született. Megjósolhatatlan a meccs végkimenetele. Igazi minőségi, hajtós angol foci várható! Tartsanak velünk! Higyjék el, megéri !

1

1
    A vendégek kezdték a mérkőzést.

1
    Világos kékben a City, a Chelsea sötét kékben.

1
    Navas tűzte rá jó húsz méterről, Courtois védeni tudott.

2
    Aguero lesen tartózkodott az átadás pillanatában.

3
    Fernando kapott szabadrúgást a pálya középső harmadában.

5
    Chelsea bedobás következhet.

6
    Azpilicueta végezte el a bedobást, támad a Chelsea.

7
    Milner beadása elakadt egy védőben, és még kint sincs a labda! Remekül védekeztek a hazaiak.

8
    Fernandinho lövése megpattant. Jöhet a mérkőzés első sarokrúgása.

9
    Navas középre tett labdáját Azpilicueta fejelte ki.

10
    Túl az első 10 percen, egyik kapu sem forgott veszélyben még. Kétszer próbálkozott lövéssel a City, a Chelsea még nem lőtt.

12
    Terry kapu elé tett labdája ezúttal nem volt pontos.

13
    A pálya középső harmadában folyik a játék túlnyomó többségben.

14
    Hazard csapta be Demichelist, majd próbált centerezni, de egy védő közbe lépett. Szöglet.

14
    Willian beadását Terry fejelte rá, de méterekkel mellé szállt a labda. Kirúgás.

15
    City bedobás a Chelsea térfelén.

16
    Silva köröm passza nem volt jó, Maticról csorgott tovább egyenesen Courtois kezei közé.

17
    Zoumaról pattant ki a labda. Szöglet jöhet.

18
    A középre tett labdát kifejelték, kontrázhat a Chelsea.

18
    Navas folytotta el csirájában a kontrát. Chelsea bedobás következhet.

19
    Matic kapott szabadrúgást a tizenhatos előteréből, melyet kicsiben el is végeztek.

20
    Az első húsz perc szép lassan el is telt. Egyenlőre várakozásokon alul teljesitenek a csapatok. Nincs nagy iram.

21
    Remy lesen tartózkodott.

22
    A félidő derekánál járunk. Jelenleg egy City kaput eltaláló lövést tudunk feljegyezni, az is az első percben történt.

23
    A Citynél van többet a labda, ezekben a pillanatokban is ők birtokolják a játékszert.

24
    Kompany szabálytalankodott a középpályán.

24
    Aguero tört be a büntető területen belülre majd tüzel, ám lövése középre tartott, és nem okozott gondot Courtois kapusnak.

25
    Navas faltolta le ellenfelét Megúszta lap nélkül.

27
    City szöglettel folytatódhat a játék.

28
    Milner kicsiben végezte el a szögletet, de az akciót nem sikerült lövéssel befejezniük.

30
    Negyed óra a félidőből, továbbra is gól nélküli döntetlen. Nincs nagy iram, nem szép a játék, és kevés a próbálkozás sajnos.

30
    Remy verte meg védőjét majd tette be középre egyenesen Oscarnak, aki lőtt egyet húsz méterről. Hart könnyedén védett.

31
    Aguero került hatalmas helyzetbe, betört a büntető területen belülre majd lőtt laposan! A hosszú sarkot vette célba, de jó egy métert tévedett!

33
    Clichy végezheti el a bedobást.

34
    Két Chelsea, és négy Manchester City próbálkozás mindössze. Mindkét csapat óvatoskodik, és elég döntetlen szagú a mérkőzés.

35
    Tiz perc a félidőből.

36
    Továbbra is a City játékosai birtokolják többet a labdát, a Chelsea próbál labdát szerezni, és lekontrázni ellenfelét.

36
    Ezúttal Hazard követett el apróbb szabálytalanságot.

37
    Ramires megmozdulását is lefújta Mark Clattenburg.

38
    Nincs lövés percek óta, és egy kombinativ támadás is felhergelné már a közönséget, akik kis hiján elalszanak a mérkőzés láttán.

40
    Öt perc a félidőből.

41
    Chelsea gólt szerzett!!

Szinte a semmiből gólt szerez a Chelsea! Remek labdát kapott Hazard a bal szélen, aki egyből tette középre egyenesen LOIC REMY elé, aki irgalmatlan erővel bevágta a kapuba közepébe a labdát, 1:0 a Chelseanek! Jót tesz ez a gól a meccsnek az biztos!
    REMY - 1:0

43
    Aguero lesen tartózkodott.

45
    A City gólt szerzett!

A jobb szélről érkező beadást úgy nézett ki, hogy Courtois kiboxolja, ám ütemet tévesztett a kapus, és a labda egyenesen Aguero elé pattant akinek a lövésébe beleért DAVID SILVA, ezzel ő a gólszerző. A labda a bal alsóba kötött ki! 1:1.
    SILVA - 1:1

45+1
    Két perc a ráadás.

45+2

Negyven percig a mezőnybe folyt a játék, és unalmas volt ez a félidő, de lesz miről beszélni a félidőben hiszen a 41.percben Remy góljával vezetést szerzett a Chelsea, amire négy percre rá Silva válaszolt. 1:1-es döntetlen a félidőben az állás! Tartsanak velünk, és bizakodjunk az izgalmasabb folytatásban!

46

46
    A Chelsea kezdte a második félidőt.

47
    Milner vesztett labdát a középpályán, közben Lampard ment el melegiteni. Feltehetőleg befog állni hamarosan.

49
    Silva szabálytalankodott a középpályán.

50
    Mintha hiányozna a tűz a játékosokból érthetetlen módon. Ezt jelzi, hogy sárga lap sem volt még a meccsen.

52
    Silva belépője meghozta a meccs első sárgáját.

53
    City szöglet következhet!

54
    Silva középre tett labdájába belecsúsztattak, és az oldalhálóban kötött ki a labda! Kirúgás jöhet, pedig Maticról ment ki a játékszer.

55
    Micsoda támadás! A jobb szélen bontakozott ki, a középre tett labdát Fernandinho fejelte rá! A fejest Courtois szedte ki a léc alól! Szöglet

55
    Milner középre tett labdáját kitessékelték a büntető területről, de nem jutott messze a Chelsea, hiszen Ramires szabálytalan, tehát szabadrúgás befelé a Citynek!

57
    A középre tett labdát kivágták, az ismétlés pillanatában Milner lesen volt.

59
    Matic birkózta le David Silvat! Szabadrúgás.

60
    Fél óra a rendes játékidőből. Nem akar elmozdulni az 1:1-es állás.

61
    Hátul passzolgat a Chelsea, nem sikerül előrejutniuk!

62
    Egyértelműen jobb a City a második félidőben, viszont ez gólokban nem nyilvánul meg.

63
    Egyenlőre nem volt változtatás egyik oldalt sem, hamarosan eljön ennek is az ideje.

64
    Willian kapu elé tett labdája senki földjére érkezett, a labda elhagyta az alapvonalat.

65
    Sagna beadását Milner fejelte kapura, de a labda fölé szállt. Kirúgással folytatódhat a játék.

66
    A félidő derekánál járunk, az állás döntetlen.

67
    Remy szabálytalan. Jó 35 ről jöhet a City.

68
    A második félidőben nincs Chelsea próbálkozás. Ez sok mindent elárul . Számukra tökéletes az x.

68
    Silva centerezését könnyedén kifejelték.

69
    Fernandinho lőhetett 23 méterről kapura, Courtois vetődött, és védett!

70
    Húsz perc a rendes játékidőből.

71
    Matic szabálytalan, kicsibe el is végezték a vendégek.

74
    Fernando durva szabálytalansága sárgát ért.