MTK-Budapest – Mosonmagyaróvári KCSE 26:25 (vége) | Ferencváros – Fehérvár 33:28 (vége) | Szeged KKSE – Siófok 21:39 (vége)
MTK-Budapest
26:25 (14:13)
Mosonmagyaróvári KCSE
szombat 31.01.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

60
    Negyvennyolc másodperccel a vége előtt a Mosonmagyaróvár időt kért. (26:24)

53
    Dajka büntetőt harcolt ki, Farnkovic viszont belehibázott. A hazai közönség Ignácz-Pethőt élteti. (24:23)

52
    A Mosonmagyaróvár időt kért! (24:23)

48
    Kopecz kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a hazaiak. (22:22)

42
    Khouildi kapott két perces büntetést, a Mosonmagyaróvár támadhat emberelőnyben. (19:17)

38
    Az MTK-Budapest kapott hétméterest, WOLF-nak ilyen feszült helyzetben sem remegett meg a keze. (18:16)

30
    Időn túli szabaddobáshoz jutott a Mosonmagyaróvár, Tóth Gabriella kilőtte a sorfalból Khouildi-t, a játékvezetők azonnal piros lapot adtak a magyar válogatott egyik nagy reménységének. (14:13)

29
    WOLF vállalta el a büntetőt, nem adott esélyt Mistina kapusnak. (13:12)

29
    Frankovic kapott két perces büntetést, emberhátrányban a Mosonmagyaróvár. (12:12)

20
    Kurucz ha így folytatja, előbb-utóbb végleg kiáll, második kiállítása rövid időn belül. (8:8)

17
    WOLF vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem adott esélyt Mistina kapusnak. (8:6)

17
    Kurucz védekezett túlságosan agresszíven, két perces büntetést kapott érte. (7:6)

16
    A vendégek dobhattak újabb büntetőt, TÓTH nem tud hibázni. (7:6)

16
    Varga kapott a hazaiaktól kiállítást, emberelőnyben támadhat a Mosonmagyaróvár. (7:5)

13
    Az MTK-Budapest időt kért. (6:5)

11
    A vendégek ismét büntetőt dobhattak, TÓTH most sem hibázta el. (6:4)

8
    A Mosonmagyaróvár időt kért! (6:1)

6
    Belül védekezés miatt büntetőt dobhattak a vendégek, Dajka a kapufára durrantott. (5:1)

6
    Csuka volt szabálytalan a vendégek beállósával szemben, emberelőnyben támadhat az Óvár. (5:1)

2
    Tóth Gabriella bántotta ziccerben Barnát, két perces büntetést kapott érte. (2:0)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Barna, Kovács, Wolf, Khouildi, Valovics
    Mosonmagyaróvári KCSE: Petróczi, Mistina (kapusok) – Hajtai, Nádasdi, Kiss, Kurucz, Hársfalvi, Gerháth, Dajka, Dombi, Frankovic, Gyimesi, Csala, Tóth, Kopecz, Hanczvikkel

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs