6 7
Maria Sharapova
0
3 65
szombat 31.01.2015, 09:44 • Rod Laver Arena, Melbourne • Australian Open - Australian Open (kemény borítás)

7:6
    Végül Serena Williams ugyanoda üti az ismételt szervát, ásszal zárja le az ausztrál nyílt teniszbajnokságot, bajnok lett a világelső ismét! 7:6!

6-4
    Letámadta a második adogatást Williams, fonák kereszt nyerő. 6:4, két mérkőzéslabdához jut ezzel Serena Williams!

5-4
    Minibrék Sarapovától, Williams ki nem kényszerített hibája, szélesre ütötte. 5:4!

2-1
    Ismét egy return, ami fogadhatatlan, már Serena áll jobban.

1-1
    Minibrék vissza, Sarapova a jó fogadást a hálóba ütötte.

0-1
    Minibrék Sarapovától egy kiváló tenyeres return után.

6:6
    Love game Sarapovától egy újabb könnyed labdamenettel. 6:6! Jöhet a rövidítés, izgalmas és szoros mérkőzés lett belőle.

6:5
    Ásszal zárja le ezt a nehéz adogatójátékot Williams, 6:5-re vezet az amerikai. Sarapovának másodszor is a meccsben maradásért kell szerválnia.

5:5
    Kiüti Williams, nincs vége a döntőnek, Sarapova meccslabdát hárítva hozta a szerváját! 5:5!

40-30
    Kulcspillanatban, ziccerben szélesre üti Sarapova, ezzel bréklabdához juttatja Williamst. Ez mérkőzéslabda is egyben, az Ausztrál Open győzelméhez!

5:4
    Williams szervái nagyon jól ülnek ezen a mérkőzésen, ez a fogadás is a hálóban. 5:4-re vezet a világelső, Sarapovának a meccsben maradásért kell adogatnia.

4:3
    Vágott szerva a sarokba, ász, ezzel 4:3-ra ismét Williams vezet!

40-A
    Ezzel a rontással Williams sokat veszíthet, bréklabda!

3:3
    Williams hosszúra üti, ki nem kényszerített hiba. ezzel egyenlít Sarapova! 3:3!

40-30
    Williams kétszer is kiválóan tette sarokra, ezzel bréklabdához jut!

3:2
    Megint egy ász az amerikaitól, hozza ezzel a szerváját a világelső, 3:2!

2:2
    Sarapova ismét jól szervált, majd a fogadást gyorsan megölte fonák egyenessel. 2:2, egyenlít az orosz!

2:1
    Remek második adogatás, Sarapova fogadása hosszúra száll. 2:1-re ismét vezet Serena.

1:1
    Kiszorított helyzetből hosszút üt Williams, megfordította a játékot Sarapova és 1:1-re egyenlít!

40-15
    Ismét hibázik Sarapova, két bréklabda!

1:0
    Végig támadó volt Sarapova, Williams a nagy futások közben mégis eleresztett egy tenyeres nyerő egyenest! 1:0! Love game!

6:3
    A hálón megpattanó labdát Williams könnyedén megöli fonákkal, semmire veszi el Sarapova adogatását, ezzel 6:3 arányban megnyeri az első játszmát Williams!

40-0
    Szélesre üti félig ziccerben Sarapova, három bréklabda ismét Williamsnek, ami egyben szettlabdákat is jelent!

5:3
    Ismét kettős hibát ütött Williams, Sarapova köszöni szépen az ajándékot és szépít. 5:3!

0-40
    Hálóba veri Serena Williams, három bréklabdához jut ezzel Sarapova!

5:2
    Hosszúra üti Sarapova, dupla brékelőnybe kerül Serena Williams, az első szett ezzel szinte már zsebben. 5:2!

40-0
    Kettős hiba Sarapovától, dupla brékhátrányba kerülhet, három bréklabda Williamsnek.

4:2
    A fogadást gyorsan megölte Williams, ezzel 4:2!

30-30
    Elkezdett esni az eső, be kell csukni a csarnok tetejét, néhány perc szükséges ehhez, utána folytatódhat a küzdelem.

3:2
    Sarapova rövidítését befutja Serena, de ahova ütötte, ott állt az orosz is, majd az átemelés közben csak beleérni tud Williams. 3:2-re zárkózik Sarapova.

3:1
    Újabb ászértékű szerva a vonalon, ezzel Serena hozza a szerváját. 3:1!

2:1
    Nyerő tenyeres kereszt Sarapovától, ezzel love game! Simán nyerte a szerváját, de a brékhátrány még megvan. 2:1!

2:0
    Atomtenisz, nagyon erősen ütik a labdákat mindketten, végül Williams egy tenyeres egyenes nyerővel lezárja a játékot. 2:0!

1:0
    Kettős hibával bukja az adogatását Sarapova, óriási hiba! 1:0, brékelőnyben az amerikai klasszis.