Bayern München – FC Schalke 04 1:1 (vége) | Borussia M'gladbach – SC Freiburg 1:0 (vége) | Hannover 96 – 1. FSV Mainz 05 1:1 (vége)
Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg 1:1 (vége)
Hannover 96
1:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
kedd 03.02.2015, 20:00 • AWD-Arena, Hannover • Bundesliga

A Hannoveré volt inkább az első félidő, az egyenlítő találatig a második játékrészben valamivel többet támadott a Mainz, megérdemelten sikerült egalizálniuk. A Hannover előtt is adódtak lehetőségek, de ezek kimaradtak, a hajrában pedig kicsit későn kezdték az erősebb támadójátékot a hazaiak. A játék képe alapján a döntetlen igazságosnak mondható.

Hannover – Mainz: 1-1!
    ---- (21:53:19)

90+3

90+3
    Geisot a vonalon kívül ápolják, még egy kis ráadás az iménti játékleállás miatt.

90+2
    Támadó szabálytalanságot látott a játékvezető Geis és Sobiech összecsapásánál.

90+2
    Kettő perc a ráadás, az utóbbi percekben próbál nyomni a Hannover, de már csak kevés idő van hátra.

90+1
    Hirsch váltja Schmiedebachot a Hannovernél.

90+1
    Egy jobb oldali szögletet végezhet el Bittencourt, de előbb még egy hazai csere.

90
    Az iménti esetért megítélt szabadrúgás nem lett veszélyes, Karius húzza le a beívelést.

89
    Malli helyett Bungert folytatja a vendégeknél.

88
    Érthetetlenül felkorbácsolódtak az indulatok, Jara hátulról csúszott oda Joselunak, aki viszont igencsak durván reagált ellenfele békülési kísérletére. Jara sárga lapot kapott.

88
    A jobb oldalról érkezett veszélyes beadás, Sobiech meglehetősen tisztán fejelhetett hat méterről, Karius vetődve fogta meg a labdát a gólvonalon!

87
    Joseluval szemben szabálytalankodnak a kezdőkörben.

86
    Kiyotake hagyta el a pályát, Sobiech a helyén. Még mindig maradt egy hazai cserelehetőség.

85
    Castillo bal oldali beívelését kifejelik, hannoveri támadás jöhet előre.

84
    A sarokrúgás már nem lett veszélyes, a Hannover támadhat.

84
    De Blasis érkezett a rövid oldalon jó ütemben egy jobb oldali beadásra, Zielernek kellett egy újabb bravúr, hogy a fejes ne akadjon be! Szöglet!

83
    A mérkőzés hajrájához érkeztünk, döntetlenre állnak a felek, Castilloról megy ki közben a labda a jobb oldalon.

Gólok: 27. Briand – 78. Soto

Lapok:   54. Sané (HAN) – 88. Jara (MAI)

Hannover 96: Zieler – Sakai, Marcelo, Schulz, Miiko Albornoz – Schmiedebach (Hirsch 90+1'), Sané – Briand (Bittencourt 74'), Stindl, Kiyotake (Sobiech 86') – Joselu
    Cserék: Almer – Gülselam, Sobiech, Joao Pereira, Pander, Bittencourt, Hirsch

1. FSV Mohuč 05: Karius – Brosinski, Bell, Jara, Bengtsson – Geis, Baumgartlinger – De Blasis, Malli (Bungert 89'), Clemens (Soto 65') – Allagui (Castillo 65')
    Cserék: Kapino – Ja-Cheol Koo, Jairo Samperio, Soto, Diaz, Castillo, Bungert

Játékvezetők: T. Kinhöfer – C. Fischer, F. Assmuth