Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:0 (vége) | – MTK Budapest FC 1:2 (vége) | REAC – Csepel FC 2:0 (vége)
1:2 (0:0)
MTK Budapest FC
kedd 03.02.2015, 14:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

Az első félidőben a Vasas játszott enyhe fölényben, azonban a kisebb lehetőségekből gólt nem tudott szerezni. Az MTK-Budapest a játékrészben visszafogottan teljesített, helyzetig gyakorlatilag nem jutott.
    A fordulást követően az 58. percben egy szép támadás végén Pölöskei góljával a kék-fehérek szereztek vezetést, majd rá két percre Remili egyenlített. Ezt követően többnyire kiegyenlített volt a mérkőzést, minkét oldalon adódtak lehetőségek. Gólt azonban a vendégek szereztek, Kanta döntött a 77. percben. A találkozón újabb találat már nem született, így végül az MTK-Budapest ünnepelhet győzelmet.
    Köszönöm a figyelmet! (16:19:25)

90

90
    A mérkőzés utolsó jelenetében a vendégek még növelhették volna az előnyüket! Csiki felé ment egy mélységi indítás, azonban éles szögből mellé bombázott.

89
    A hazaiak tartják a labdát, veszélyes területre azonban nem tudják bejátszani.

88
    Groppioni hosszú kirúgását a Vasas játékosai kapcsolták le, egy-két támadásra mér van idő.

87
    Csiki felé ment egy mélységi indítás, védője rutinosan megoldotta a feladatát.

86
    Még egy szögletet végezhetett el a vendégcsapat, középen Pölöskei kiszorított helyzetből is kapura tudta fejelni, Hermány magabiztosan hárított.

85
    Balról érkezett az MTK-Budapest sarokrúgása, középen Hermány öklözéssel mentett.

84
    Ramos most jobb oldalon tűnt fel, beadását középen szögletre mentették a védők.

83
    A kék-fehérek most ügyesen tartják a labdát a középpályán, a támadás azonban nehezen fejlődik fel.

82
    Szép kontrát vezetett az MTK-Budapest! Ramos indították a bal szélen, beadását középen Csiki tekerte kapura, Hermáyn magabiztos volt.

80
    Jobbról érkezett egy pontosa beadás az MTK-Budapest kapuja elé, Kenesei fejelt kapura, Groppioninak nem okozott gondot.

79
    Próbálkozik becsülettel a Vasas, a vendégek saját térfelükre szorulnak vissza.

77
    Az MTK gólt szerzett!
    Bese tekerte be jobbról a labdát, középen KANTA JÓZSEF kapásból rúgta kapura, ezt még Hermány bravúrral védte, de kipattanónál már tehetetlen volt, a vendégek csapatkapitánya pontosan fejezte be.

76
    Hangya helyett Madarász a pályán.

75
    Ádámot állították meg szabálytalanul, a hazaiak jöhetnek szabaddal a középpályáról.

74
    Vukmir indítását kapcsolták le a hazai védők, a Vasas építkezhet.

73
    Az MTK-Budapest aktívabb ezekben a percekben, a vendégek többnyire saját térfelükön védekeznek.

Gólok: 60. Remili – 58. Pölöskei, 77. Kanta

: Hermány – Preklet (70. Szabó), Debreceni, Tamás, Hangya (76. Madarász) – Berecz, Gál, Nagy Tamás, (55. Czvitkovics) Vida (55. Kenesei) – Ferenczi, Remili
    Cserék: Németh – Grúz, Szabó, Görgényi, Madarász, Menyhárt, Czvitkovics, Kenesei, Ádám, Hajdú Norbert

MTK Budapest FC: Hegedüs (38. Groppioni) – Baki, Vukmir, Kelemen, Poór – Vass Ádám (36. Thíám), Kanta, Pölöskei, Vass Patrik – Torghelle, Csiki
    Cserék: Groppioni – Bese, Nagy Tibor, Thíám Khaly, Hajdu Ádám, Ramos