Fehérvár – Győr 19:27 (vége) | Siófok – Békéscsaba 38:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Érd 23:22 (vége)
Siófok KC
38:26 (21:15)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szerda 04.02.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

A mérkőzés elején alaposan bekezdett a Siófok. A 23. percben már 10 góllal elléptek ellenfelüktől (18-8). Ekkor valamelyest megrázta magát a Békéscsaba, a félidő végéig feljöttek 6 gólra. Ezt a különbséget a 40. percig tudták tartani (26-20). Ezután újra beindult a siófoki henger, és még ilyen arányban is megérdemelten nyertek a Balaton-parti lányok.

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (19:29:42)

60
    Mérkőzés vége. (38:26)

60
    SZABADFI eredményes egy gyors indítás után. (38:26)

59
    DIÓSZEGI lő gólt a jobb szélről Kumpel lábai között. (37:26)

58
    Kumpel is hárít Sári lövése után. (37:25)

58
    Deáki lövését fogja Kölcze. (37:25)

57
    Szalai lövését fogja Kölcze. (37:25)

56
    SZABADFI eredményes egy gyors indítás után. (37:25)

55
    POLICS lő kíméletlenül a léc alá. (36:25)

54
    BORBÉLY tör be és szerez gólt. (35:25)

54
    Szabadfi lövését hárítja Kölcze. (35:24)

53
    SÁRI megmozgatja Kumpelt a hetesnél, majd magabiztosan a kapu jobb oldalába lő. (35:24)