Fehérvár – Győr 19:27 (vége) | Siófok – Békéscsaba 38:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Érd 23:22 (vége)
Dunaújvárosi KKA
23:22 (10:15)
Érd
szerda 04.02.2015, 19:00 • Dunaújvárosi sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

Micsoda mérkőzés! Rég nem látott izgalmak! Eszméletlen feltámadás, illetve zuhanás. Ez jellemzi a mai meccset!

Az Érd 45 percig vezetett, a félidőben öttel is mentek, sőt a 31.percben hat is volt közte, ám ekkor jött egy tizenegy perces érdi gólcsend és zárkózott a hazai csapat. 10:16-ről 14:16-ra jött fel a DKKA, ekkor ismét elmentek négyre a vendégek. Aztán jött a fordulat! 15:19-ről 23:20! Ez 8:1-es részeredmény. Ezzel a feltámadással nyerte meg a meccset a DKKA. Noha még jöttek fel az érdi lányok, de egyenliteni már nem tudtak. Az esély meg volt rá húsz másodperccel a vége előtt, viszont egy technikai hiba megpecsételte a vendégek sorsát.

Gratulálunk mindkét csapatnak, amiért ezt a parádét nyújtották ma a kézilabdát szeretők számára! A végeredmény tehát 23:22 lett a DKKA-nak, ezzel nagy lépést tettek a TOP4-be jutásért! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:33:21)

60
    Mérkőzés vége. (23:22)

60
    Mehet tovább! 20 másodperc! Láb miatt, az újváros jöhet! Eldőlt!!!!! (23:22)

60
    Pálos-Boglár a földön, Triscsuk a földön. Ápolás jöhet. (23:22)

60
    Bulath pontatlanul passzolt! Jöhet az Érd! (23:22)

60
    48 mp-vel a vége előtt törlés következik. Ha ebből gól lesz, akkor eldől! (23:22)

60
    Egy perc sincs már hátra! (23:22)

59
    Krpez lövését Triffa bravúrral védte! (23:22)

59
    1perc 30 másodperc van hátra! (23:22)

59
    Nem egészen két perccel a vége előtt az Érd támadhat. Óriási izgalmak. (23:22)

59
    Szabó Edina (Érd) időt kért. (23:22)

58
    De nem lőtték be! Bulath lövését Oguntoye védeni tudta! (23:22)

58
    Kovács Anna lövése mellé száll. Amennyiben betalál most a DKKA, akkor lehet, hogy eldől. (23:22)

58
    Levitték a kapust a vendégek, Klivinyin a megkülönböztető mez. (23:22)

57
    Triscsuknál belemenést láttak a sporik. (23:22)

57
    Vukcevic óriási butaságot követett el. Bulath-ot ütötte meg, mikor passziv jelzés volt már, és hazai lövési kényszer. Ez lehet döntő momentum. (23:22)