UVSE-Hunguest - Tiszavirág Szeged 12:15 (vége) | VasasPlaket - RACIONET Honvéd 7:7 (vége)
UVSE-Hunguest - Tiszavirág Szeged

12:15

(2:3, 4:5, 3:3, 3:4)

szerda 04.02.2015, 19:05E.ON Férfi OB I

Az UVSE rossz formája tovább folytatódott, a fővárosiaknak ezúttal sem sikerült a pontszerzés.
    A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, azonban az első negyed végén már szegedi előnyt mutatott az eredményjelző. A vendégek a folytatásban is jól szerepeltek, a nagyszünet kétgólos szegedi előnnyel kezdődhetett. A folytatásban kiegyenlítetté vált a találkozó, leginkább a sok kiállítás tarkította a mérkőzést. Az Újpest az utolsó felvonásban sem tudott közelebb kerülni aktuális ellenfeléhez, így végül a Szeged örülhetett a győzelemnek.
    Köszönöm a figyelmet! (20:25:43)

32
    A mérkőzés utolsó támadását a hazaiak vezették, gól már nem született.

Az UVSE-Hunguest időt kért.

32
    A vendégeknek nem sikerült góllal befejezni a támadásukat, majd Manhercz Krisztián kiállítása miatt emberelőnyben az UVSE.

32
    SZATMÁRI KRISTÓF fejezte be eredményesen ismét a hazaiak akcióját, ezúttal balról, éles szögből vágta be.

31
    Zsigrit szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhat az UVSE.

31
    CHILKÓ MÁRTON kapott jó bejátszást, centerből szépen húzta be.

31
    SZATMÁRI KRISTÓF vállalta el a hazaiak ötméteresét, a jobb sarkot választotta.

30
    VARGA ZSOLT vágott nagy gólt távolról a hazaiak kapujába, ez a találkozó már majdnem biztos hogy eldőlt.

30
    A Szegednek nem sikerült góllal befejezni az emberfóros támadást, azonban a hazaiak is hibáztak támadásban, így újra a vendégek jöhetnek.

29
    A hazaiaktól előbb Sélley, majd Dávid kapott kiállítást. Az utóbbi játékos már vissza se jöhet.

29
    A hazaiak támadószabálytalanságot követtek el, ismét a Tisza-partiak támadhatnak.

29
    Nagy Ádámot szórták ki a játékvezetők, emberfórban támadhatott a Szeged, de nem sikerült gólra váltani az előnyt.

28
    KOVÁCS RÓBERT addig-addig lóbált, míg jobbról elvállalta, hazai szempontból helyesen tette.

28
    Sánta kapott kiállítást, emberelőnyben szépíthet az UVSE.

27
    Nagyon gyenge lövés a fővárosiaktól, de most a vendégek akciója is kimaradt.

26
    LUKAS SEMAN-nak sikerült centerbe bejátszani a labdát, a hazai védők gyűrűjében is behúzta. Ezzel a találattal komoly előnyben a Szeged.

26
    Az UVSE támadásban eladta a labdát, a Tisza-partiak növelhetik előnyüket.

25
    A negyed elején rögtön ötmétereshez jutottak a vendégek, KISS CSABA magabiztosan értékesítette.