UVSE-Hunguest - Tiszavirág Szeged 12:15 (vége) | VasasPlaket - RACIONET Honvéd 7:7 (vége)
UVSE-Hunguest - Tiszavirág Szeged

12:15

(2:3, 4:5, 3:3, 3:4)

szerda 04.02.2015, 19:05E.ON Férfi OB I

Az UVSE rossz formája tovább folytatódott, a fővárosiaknak ezúttal sem sikerült a pontszerzés.
    A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, azonban az első negyed végén már szegedi előnyt mutatott az eredményjelző. A vendégek a folytatásban is jól szerepeltek, a nagyszünet kétgólos szegedi előnnyel kezdődhetett. A folytatásban kiegyenlítetté vált a találkozó, leginkább a sok kiállítás tarkította a mérkőzést. Az Újpest az utolsó felvonásban sem tudott közelebb kerülni aktuális ellenfeléhez, így végül a Szeged örülhetett a győzelemnek.
    Köszönöm a figyelmet! (20:25:43)

32
    A mérkőzés utolsó támadását a hazaiak vezették, gól már nem született.

Az UVSE-Hunguest időt kért.

32
    A vendégeknek nem sikerült góllal befejezni a támadásukat, majd Manhercz Krisztián kiállítása miatt emberelőnyben az UVSE.

32
    SZATMÁRI KRISTÓF fejezte be eredményesen ismét a hazaiak akcióját, ezúttal balról, éles szögből vágta be.

31
    Zsigrit szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhat az UVSE.

31
    CHILKÓ MÁRTON kapott jó bejátszást, centerből szépen húzta be.

31
    SZATMÁRI KRISTÓF vállalta el a hazaiak ötméteresét, a jobb sarkot választotta.

30
    VARGA ZSOLT vágott nagy gólt távolról a hazaiak kapujába, ez a találkozó már majdnem biztos hogy eldőlt.

30
    A Szegednek nem sikerült góllal befejezni az emberfóros támadást, azonban a hazaiak is hibáztak támadásban, így újra a vendégek jöhetnek.

29
    A hazaiaktól előbb Sélley, majd Dávid kapott kiállítást. Az utóbbi játékos már vissza se jöhet.

29
    A hazaiak támadószabálytalanságot követtek el, ismét a Tisza-partiak támadhatnak.

29
    Nagy Ádámot szórták ki a játékvezetők, emberfórban támadhatott a Szeged, de nem sikerült gólra váltani az előnyt.

28
    KOVÁCS RÓBERT addig-addig lóbált, míg jobbról elvállalta, hazai szempontból helyesen tette.

28
    Sánta kapott kiállítást, emberelőnyben szépíthet az UVSE.

27
    Nagyon gyenge lövés a fővárosiaktól, de most a vendégek akciója is kimaradt.

26
    LUKAS SEMAN-nak sikerült centerbe bejátszani a labdát, a hazai védők gyűrűjében is behúzta. Ezzel a találattal komoly előnyben a Szeged.

26
    Az UVSE támadásban eladta a labdát, a Tisza-partiak növelhetik előnyüket.

25
    A negyed elején rögtön ötmétereshez jutottak a vendégek, KISS CSABA magabiztosan értékesítette.

25
    Ráúszásnál Manhercz Krisztián hozta el a labdát, a Szeged támadhat.

Elkezdődött a negyedik negyed.

A harmadik negyedben inkább a küzdelem dominált, a játékvezető egy-egy döntését időnként minkét oldalról bírálat érte. A Szeged megtartotta kétgólos előnyét, következhet az utolsó felvonás.

Vége a harmadik negyednek.

24
    A harmadik negyed utolsó támadását a hazaiak vezethették, gólt már nem sikerült szerezniük, Kovács kezéről elsodorták a labdát.

24
    A Szeged dobhatott ötméterest, KISS CSABA vállalta el, nem hibázott bele.

23
    KORÉNYI BALÁZS távolról volt eredményes, ezzel egy van közte.

23
    Manhercz Krisztián kapott büntetést, emberelőnyben egy gólra jöhet fel az Újpest.

22
    Laboncz védett egy távoli löketet, a hazaiak támadhatnak.

22
    Hoppá! Megint egy páros kiállítás, miután középen "gyilkolta" egymást a két játékos. Sánta a vendégektől, Tóth Zoltán a hazaiaktól.

22
    Páros kiállítás! A hazaiaktól Tiba, a vendégektől pedig Manhercz Ádám ment ki.

21
    Kimaradt a szegedi emberfór, csúnyán mellé durrantottak a vendégek. Majd az UVSE támadószabálytalanságot követett el.

A Tiszavirág Szeged időt kért.

21
    Kovács Róbertet látták szabálytalannak a játékvezetők, emberfórban a Szeged.

20
    Jól védekeztek most az újpestiek, majd támadásban Kovács Róbert kezéről elsodorták a labdát. Ismét a Szeged támadhat.

20
    KOVÁCS RÓBERT szépített a hazaiaktól, jobbról pontosan lőtt a hosszúba.

19
    VARGA ZSOLT távolról már nem először próbálkozott, ezúttal nagyon bevarrta a felsőbe.

18
    Tóth Kristófot szórták ki a játékvezetők, a Szeged támadhat emberelőnyben.

18
    DÁVID ZOLTÁN vágott nagy gólt a vendégek kapujába, távolról volt eredményes.

17
    LUKAS SEMAN kapta a labdát centerben, könnyedén behúzta, ezzel hárommal mennek a vendégek.

17
    Tóth Kristófot szórták ki a játékvezetők, a Tisza-partiak támadhatnak emberelőnyben.

17
    Ráúszásnál most a Szeged hozta el labdát, a vendégek támadhatnak.

Elkezdődött a harmadik negyed.

A második negyedben potyogtak a gólok, a csapatok védelme egyik oldalon se volt igazán jó. Ebben a felvonásban is egy góllal többet dobott a Szeged, így nagyszünet után kétgólos vendégvezetéssel folytatódhat a találkozó.

Vége a második negyednek.

16
    VARGA ZSOLT kapta a labdát, távolról kapufás gólt szerzett, Laboncz ezt nem védhette.

16
    Szatmári kapott kiállítást, emberelőnyben növelheti előnyét a Szeged.

Tiszavirág Szeged időt kért!

16
    Ötméterest dobhatott az UVSE, DÁVID ZOLTÁN a bal felsőbe vágta.

15
    Nem figyeltek a fővárosiak, centerben SÁNTA DÁNIEL kapott kiváló labdát, a befejezéssel sem akadt problémája.

15
    NAGY ÁDÁM használta ki a hazaiak emberfórját, közelről volt eredményes.

14
    A Szeged akciója kimaradt, a vendégeknél Chilkó ismét kiáll, emberelőnyben támadhat az UVSE.

14
    Chilkó kapott büntetést vendégoldalon, azonban a hazaiaknak nem sikerült a szépítés.

13
    A vendégeknek sikerült emberfórban a gólszerzés, CHILKÓ MÁRTON húzta be középről.

13
    Korényi áll ki, emberfórban támadhat a Szeged.

12
    SÉLLEY DOMONKOS szépített, távolról szerezte a hazaiak gólját.

12
    PALOTÁS GERGŐ növelte a szegediek előnyét, egyelőre jobban játszik a második negyedben a vendégcsapat.

11
    PALOTÁS GERGŐ nem sokat vacakolt, középről azonnal gólt szerezett a vendégeknek.

11
    Nagy is kiáll, most a Szeged támadhat emberfórban.

10
    TÓTH ZOLTÁN egyenlített a hazaiaktól, balról vágott nagy gólt.

10
    Kunacot szórták ki a játékvezetők, az újpestiek támadhatnak emberelőnyben.

9
    Az első támadása kimaradt a negyedben a hazaiaknak, majd a Szeged támadószabálytalansága után ismét az UVSE jöhet.

9
    Ráúszásnál ismét a hazaiaknak sikerült elhozni a labdát.

Elkezdődött a második negyed.

Jól kezdődött a mérkőzés a hazaiaknak, az UVSE 2:0-val rajtolt. A Szeged azonban a negyed végére fordított, így vendégvezetéssel kezdődhet a második negyed.

Vége az első negyednek.

8
    Tóth Zoltán könnyen egyenlíthetett volna, ziccerben azonban csak a kapufát találta el.

8

8
    SÁNTA DÁNIEL ezúttal is a Szeged gólszerzője, a vendégek játékosa balról a rövidet célozta meg sikerrel.

7
    Vadovics veszítette el a labdát, a vendégek támadhatnak a vezetésért.

7
    Sok hibával játszik egyelő mindkét csapat, könnyen elszórják a labdákat. A Szeged támadhatott, rossz centerezés után a hazaiak fordulhatnak.

6
    SÁNTA DÁNIEL-nek játszották be centerbe a labdát, a vendégek játékosának a befejezéssel sem akadt problémája.

5
    A hazaiak csúnyán eladták támadásban a labdát, a Szeged támadhat az egyenlítésért.

5
    Kunac kapott büntetést, emberfórban növelheti előnyét az UVSE.

5
    Jó bejátszás után MANHERCZ KRISZTIÁN pontosan fejezte be, megvan a Tisza-partiak mai első gólja.

4
    Tibát szórták ki a játékvezető, a Szeged emberelőnyben megszerezheti mai első gólját.

4
    Varga lövését ugyan védte Labancz, de a labda maradt a vendégeknél.

3
    Az Újpest hamar befejezte a támadást, DÁVID ZOLTÁN távolról kísérletezett, lökete beragadt a bal sarokba.

3
    Minkét oldalon kimaradt egy -egy támadás, a fővárosiak növelhetik előnyüket.

2
    KORÉNYI BALÁZS a mérkőzés első gólszerzője, jobbról a rövidbe helyezett.

2
    Manhercz Ádámot állították ki a játékvezetők, előnyben támadhatnak a hazaiak.

1
    Kovács lövését Meixner könnyedén hárította, támadhat a Szeged. Vendégoldalon is kimaradt az akció, Varga távoli lövése a kapufáról jött le.

1
    A mérkőzés első ráúszásánál az UVSE hozta el a labdát.

A játékvezető most futott be, így perceken belül kezdődhet a találkozó.

Valamennyit csúszik a mérkőzés, az egyik játékvezető még nem érkezett meg.

Hétközi fordulót rendeznek a férfi vízilabdában, az ob I 16. fordulójában többek között UVSE-Hunguest – Tiszavirág Szeged mérkőzésre kerül sor.

Az UVSE a bajnokságban tíz ponttal a tizenkettedik, míg a szegediek a tabella első felében állomásoznak, konkrétan a hatodikok. A fővárosiaknak ebben a naptári évben nagyon nem megy, pontot nem sikerült szerezniük, legutóbb Egerben szenvedtek sima vereséget. A Tisza-partiak mutatója ettől jóval veretesebb.

A papírforma alapján a Szeged esélyesebb a győzelemre, ugyanakkor egy hazai győzelem is könnyen elképzelhető.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik.