Mosonmagyaróvári KCSE – Szeged KKSE 30:20 (vége)
Mosonmagyaróvári KCSE
30:20 (14:9)
Szeged KKSE
szombat 07.02.2015, 18:00 • Mosonszolnoki Sportcsarnok • Női kézilabda NB1

A második félidő kiegyenlítetten folyt, azonban az utolsó percekre a vendégeken már érződött a fáradság, így duplájára tudta növelni végül előnyét a Mosonmagyaróvári KCSE.
    A hazaiak támadásai általában hosszabbra nyúltak, taktikusabb játékkal éltek, a vendégek pedig gyors kontrákra, letámadásokra rendezkedtek be. Az utolsó 2 percben már mindkét csapat hosszú indításokkal próbálkozott igen látványos játékot produkálva.

Szép győzelmet arattak a hazaiak, azonban a meccs nagy részére a kiegyenlített játék volt a jellemző.

Köszönöm a figyelmet, tartsanak legközelebb is velünk! (19:24:38)

60
    Mérkőzés vége. (30:20)

60
    Az utolsó másodpercben ismét egy hazai találat, bár a csengő megszólalt, de a gól érvényes. Ezt is Hanczvikkel Zsanett szerezte. (30:20)

60
    Hanczvikkel Zsanett lő gólt indításból (29:20)

59
    Gerháth Fanni szerez ismét gólt (28:20)

59
    Kétperces kiállítás Lackovicnak, így számára véget ért a mérkőzés (27:20)

59
    Túl hosszú az indítás a szegediek részéről így a labda marad a hazaiaknál (27:20)

58
    Hajtai Vanessza elcsípett labdával tör előre és szerez gólt (27:20)

57
    Gerháth Fanni a gólszerző (26:20)

57
    Bravúros védés a szegedieknél, azonban a labda az MKCSE-nél marad (25:20)

56
    Tóth Gabi azonban eredményes, így marad a félidei gólkülönbség a két csapat között (25:20)