Arsenal FC – Leicester City 2:1 (vége) | Hull City – Aston Villa FC 2:0 (vége) | Sunderland AFC – Queens Park Rangers 0:2 (vége)
Liverpool F.C. – Tottenham Hotspur 3:2 (vége)
Arsenal FC
2:1 (2:0)
Leicester City
kedd 10.02.2015, 20:45 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

Az utolsó percekben nagyon megizzadtak a hazai védők, a vendégek talán rá is szolgáltak az egy pontra. A második félidőben visszafogottabb Arsenalt láthattunk, aminek majdnem meglett az eredménye.

Összességében ha nehezen is, de behúzta a mérkőzést az Arsenal.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok, nyugodalmas jó éjszakát kívánunk! (22:42:49)

90+5

90+5
    Egy emberként védekeznek a hazaiak.

90+4
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Giroud (Arsenal FC).

90+3
    Ospina ütközik Ulloaval. A játékvezető szabadrúgást ítél kifelé.

90+2
    Schwarzer rúgja telibe Giroud.

90+2
    Ulloa szabálytalan az ellenfél tizenhatosánál.

90+1
    5 perc lesz a ráadás. Ennyi ideje maradt a vendégeknek.

90
    Özil botlik el a labdában. Kirúgás következik. Nem sok ideje maradt a vendégeknek kiegyenlíteni.

90
    Flamini lövése megpattan egy védőn. Szögletet rúghat az Arsenal.

89
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Simpson (Leicester City).

88
    Kisebb lökdösődés alakul ki a vendégek térfelén. Schwarzer végzi el a szabadrúgást.

88
    James szabálytalan Giroud ellen a félpályánál.

86
    Özil esik el az ellenfél tizenhatosának elő terében, de néma marad a játékvezető sípja. A visszajátszásból úgy tűnik, hogy szabálytalan volt Simpson.

86
    Csere a Leicester City-nél/nál: lemegy Schlupp, bejön Nugent.

84
    Konchesky szereli a tizenhatoson belül Flaminit. A labda is ott volt, nincs tizenegyes.