Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 2:1 (vége) | Budapešť – Nové Zámky 3:4 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
UTE Újpest Budapešť
3:4 (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
kedd 10.02.2015, 18:00 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Egy maratoni meccs végén, három gólos előnyt dolgozott le az Újpest és uralta végig a hosszabítást, de két emberelőnyt sem tudtak belőnni, amit megbüntett az Érsekújvár és Weissmann góljával véget vetett a mérkőzésnek.

Köszönöm a figyelmet! (20:58:43)

74:27
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    ERIK WEISSMANN engedett el egy lövést a harmad közepétől és ez a kapu jobb sarkába került, így nyert az Érsekújvár.

74:01
    Weissmann lövése Pleszkán lepkésében.

73:44
    Elomo volt lesen és szándékos lett, így Pleszkán előtt a buli.

69:56
    Egy játékos visszatért, de közben Baron fegyelmit kapott, így helyette Weissmann tért vissza.

69:54
    Újpesti emberelőny!
    Mihalik előtt nagy helyzet és Miroslav Stefanka csak szabálytalanul állítja meg. 5 a 3 ellen a játék két másodpercig.

69:38
    Mihalik keresztpasszát viszik el Csányi elől.

69:02
    Kéz passza az Újpestnél.

68:56
    Tapio előtt nagy helyzet, de Cikánek véd.

68:40
    Tapio visszapasszát szedik el Elomo elől.

67:56
    Baron rángatja meg Elomot, ezért mehet ki két percre.

67:34
    Miroslav Stafanka lövését öleli magához Pleszkán.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 25. Csányi (Virág Cs., Lindgren), 40. Tóth G. (Kiss D.), 49. Elomo (Durak, Mihalik) – 1. Chrenko (Faith), 8. Kowalczyk (Podstavek, Caladi), 15. Caladi (Podstavek, Chrenko), 75. Weissmann

UTE Újpest Budapešť: Sila (Pleszkán) – Durak, Kiss D., Mihalik, Tapio, Elomo (C) – Lindgren, Hegyi Á. Z. (A), Virág Cs. (A), Tóth G., Csányi – Zalavári (A), Garbacz, Reiter, Pichler, Turbucz – Somme, Fekti, Szűcs I.
    HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Huba, Durco, Stefanka M., Frolik, Faith (A) – Kowalczyk, Siska, Podstavek, Caladi (A), Chrenko – Baron, Hrudik, Martin Dubec, Marek Dubec (C), Weissman – Král, Duris, Bradnis, Stefanka O., Tábi.

Játékvezetők: Varjú Árpád, Halassy György – Pálkövi Botond, Vas Mátyás

Nézőszám: 800
    péntek 13.02.2015
    Nové Zámky - Budapešť 1:3

Gólok és gólpasszok: 59. Faith (Huba, Frolik) – 13. Lindgren (Tóth G.), 45. Csányi (Tóth G.), 47. Tapio (Elomo, Mihalik)