Nové Zámky – Budapešť 1:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 5:0 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
UTE Újpest Budapešť
péntek 13.02.2015, 18:00MOL Liga

Ki-ki mérkőzés lesz holnap Érsekújváron!
    A keddi szoros vereség után fel tudott állni a padlóról az Újpest és az első érsekújvári meccset megnyerték. Az első harmadban Lindgren szerezte meg a vezetést, majd a gól nélküli második harmad után Csányi és Tapio talált be a harmadik harmadban és erre csak Faithnek volt válasza.
    Az Újpestben ma is remek formában védett Pleszkán József és Tóth Gergő is két l passzt adott a mai estén.

Köszönöm a figyelmet! (20:18:32)

60:00

59:23
    Chrenko lövi rá a visszapattanót, majd Elomo szabadít fel.

59:07
    Időt kért az Érsekújvár!

59:00
    Podstavek belőtt korongjába ér bele Chrenko, de véd Pleszkán.

58:33
    Kiállítások!
    Marek Dubecet akasztotta Mihalik, majd Lindgrennel vitatkozik Dubec. 5+20 percet kap, Mihalik pedig két percet.

58:22
    Levitte kapusát az Érsekújvár!

58:07
    Krajcovic váltja Cikáneket!

58:07
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Huba kék vonaltól belőtt korongjába ér bele a kapu előtt JURAJ FAITH, itt már Pleszkán is tehetetlen volt.

Gólpassz: Peter Huba és Martin Frolik.

A góllal kiegészült az Újpest!

57:15
    Az Érsekújvár dominál a mérkőzés végén.

56:35
    Érsekújvári emberelőny!
    Teemu Elomo kap két percet bottal akasztásért.

55:46
    Már egyik csapat sem akar kezdeményezni, mindenki a holnapi mindent eldöntő meccsre készül.

54:45
    Kiegészültek a csapatok!

54:30
    Csányi próbálkozását védi Cikánek.

54:24
    Kowalczyk indítja Podstaveket, de ő nem tudja átvenni a korongot.

52:45
    Páros kiállítás!
    Kiss Dániel és Marek Dubec megy ki két percre.

52:41
    Kiegészült az Újpest!

52:00
    Kowalczyk lőtt, de Pleszkán ismét véd.

51:26
    Kiss Dániel lövése kerüli el jócskán Cikánek kapuját.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 59. Faith (Huba, Frolik) – 13. Lindgren (Tóth G.), 45. Csányi (Tóth G.), 47. Tapio (Elomo, Mihalik)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajcovic) – Huba, Durco, Stefanka, Frolik, Faith (A) – Kowalczyk, Siska, Podstavek, Caladi (A), Chrenko – Baron, Hrudik, Dubec Martin, Dubec Marek (C), Weissmann – Klobúcnik, Král, Tábi, Stefanka, Brandis
    UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Kiss, Durak, Mihalik, Tapio, Elomo (C) – Lindgren, Hegyi (A), Csanyi, Tóth, Virág – Zalavári (A), Garbacz, Reiter, Coleman, Pichler – Sommer, Szűcs, Fekti, Turbucz

Játékvezetők: Németh Márton, Kincses Gergely – Kis-Király Barna, Váczi Dávid
    10.02.2015
    Budapešť - Nové Zámky 3:4

Gólok és gólpasszok: 25. Csányi (Virág Cs., Lindgren), 40. Tóth G. (Kiss D.), 49. Elomo (Durak, Mihalik) – 1. Chrenko (Faith), 8. Kowalczyk (Podstavek, Caladi), 15. Caladi (Podstavek, Chrenko), 75. Weissmann