Manchester United – Burnley FC 3:1 (vége) | Southampton FC – West Ham United 0:0 (vége) | Chelsea F.C. – Everton FC 1:0 (vége)
Stoke City – Manchester City 1:4 (vége) | Crystal Palace – Newcastle United 1:1 (vége) | West Bromwich Albion – Swansea City 2:0 (vége)
Stoke City
1:4 (1:1)
Manchester City
szerda 11.02.2015, 20:45 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Megérdemelten viszik haza a 3 pontot a manchesteriek.

Silva 33. percben szerzett találatára még tudtak válaszolni a hazaiak, Crouch egyenlített ki a 38. percben, de a második félidőben Milner, Agüero és Nasri góljaival magabiztosan győzött a Manchester City.

Köszönöm, hogy velünk tartottatok, nyugodalmas jó éjszakát kívánunk! (22:38:28)

90+4

90+4
    Csere a Stoke City-nél/nál: lemegy N'Zonzi, bejön Shenton.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás. A lényegi kérdések már eldőltek.

90
    Adam lövése Zabaleta tarkójáról pattan Hart kezébe.

89
    Sidwell beadását Hart húzza le. Nem volt sok érkező középen.

88
    Nagyon gyenge Stoke szabadrúgást követően dobhat be a Manchester City.

87
    Csere a Manchester City-nél/nál: lemegy Nasri, bejön Navas.

86
    Sidwell prübálkozik egy távoli lövéssel, de nem talál kaput.

85
    Csere a Stoke City-nél/nál: lemegy Whelan, bejön Adam.

84
    Dzeko vezetheti rá a kapusra a labdát, de passz helyett inkább telibe lövi Begovicot. Ezt megússza most a Stoke.

81
    Nasri célozza meg a rövid sarkot, de Begovic bravúrral véd.

80
    Csere a Manchester City-nél/nál: lemegy Silva, bejön Lampard.

80
    Csere a Stoke City-nél/nál: lemegy Moses, bejön Sidwell.

79
    Mangala és Moses akad össze a Manchester City kapuja előtt, de a játékvezető nem ítél tizenegyest Moses elesésére.
    Samir NASRI - 1:4

76
    SAMIR NASRI is betalál. Nagyon szépen hozza helyzetbe magát, majd a tizenhatos vonaláról kilövi a jobb alsó sarkot. Gyönyörű egyéni akció volt. Az állás 1:4!