Tiszavirág Szeged Diapolo - Kaposvári VK 11:10 (vége)

11:10

(2:1, 3:2, 2:5, 4:2)

szerda 11.02.2015, 18:30 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:48:59)

Varga Péter: “Örülök, hogy volt tartása a csapatnak, és hogy a nagyon gyenge harmadik negyed után talpra állt és megnyerte a mérkőzést!”

Fekete Szilveszter: “Nagyon jó mérkőzést játszottunk, a sok ötméteres ellen nem volt ellenszerünk.”

Hatalmas meccset játszott egymással a Szeged és a Kaposvár, melyet végül minimális különbséggel tudott csak megnyerni az esélyesebb, rájátszásért hajtó hazai csapat. Az első két negyedben is már látszott, hogy a Kaposvár nagy csatára készteti majd Varga Péter fiait, de arra csak kevesen számítottak, hogy a harmadik negyedben 3:5-ről 8:5-re tud majd fordítani a Kaposvár. 5:8-ról aztán a Szeged is felállt egy nagy rohammal, s fordított 9:8-ra, majd minimális előnyét meg is tartotta a lefújásig.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Varga Zsolt kiállítása után Vikalo lövését még védte Meixner, de a kipattanót BERTA a bal szélről bevágta a rövid sarokba: 11:10.

32
    Kiss Csaba nem viszi fel a labdát, lepereg a hazai támadóidő.

32
    Berta lőtt távolról, a bal szélről az oldalhálóba.

32
    VARGA ZSOLT bukkant fel középen egyedül, majd némi lóba után lőtt a jobb sarokba: 11:9.

31
    Vindisch passza után Ágner lő a jobb felső sarok fölé.

31
    A visszaúszó Manhercz Krisztián kiállítása után időt kér a vendégek mestere, 1:46 van még a meccsből.

31
    Manhercz Krisztián távoli lövését védi Szécsi, a vendégeké a labda.

30
    Vindisch bejátszása után Davie-t szerelik centerben a hazai védők.

30
    Surányi lövését védte Meixner, az elöl egyedül maradt KUNAC pedig ziccerből lő a leindítást követően félmagasan a bal sarokba: 10:9.