Videoton FC II. – Aqvital FC Csákvár 4:2 (vége) | – Budapest Honvéd FC 3:1 (vége) | BFC Siófok – Kozármisleny 2:0 (vége)
Soroksár – Vác FC 3:2 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – FC Hatvan 4:1 (vége) | Internazionale – Szombathelyi Haladás 2:2 (vége)
BFC Siófok
2:0 (1:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szerda 11.02.2015, 13:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Felkészülési mérkőzések

Egész meccs folyamán a hazaiak irányítottak, két gólt is szereztek, amire a Kozármisleny nem tudott válaszolni. A Siófoknak ez a mérkőzés jó volt a támadások gyakorlására, a vendégek pedig a védelmet tudták kicsit próbára tenni.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (14:40:56)

90+1

90
    Lauert ugratnák ki ziccerbe, de Polényi becsúszva ment előle!

89
    Kákonyi kapná a labdát, de eltűnik Fellai mellett.

87
    Fülöp tör be a tizenhatoson belülre és viszi ziccerben, de belevezeti Molnárba!

86
    A Kozármisleny végre megszerezte a labdát, megpróbálják most megtartani azt.

85
    A hazai csapat jó pár perce saját kapujához szegezi a vendég együttest.

83
    Molnár ismételten a jobboldalon bűvészkedik, visszajátssza a labdát Fülöpnek, aki beadja, de ezt is kifejelik a védők.

82
    Molnár húzza meg a jobboldalon, de a beadását bedobásra fejelték.

81
    Nagy lövi bele a sorfalba 20 méterről a szabadrúgást.

80
    Remek helyről kap szabadot a Kozármisleny.

78
    Molnárt(Kozármisleny) lepné meg Molnár(Siófok) egy távoli lövéssel, de a hórihorgas kapust nem könnyű átverni.

75
    Kákonyi futott lesre, a spori észre is vette, le is fújta.

73
    A Siófok gólt szerzett!
    Egy baloldali beadás után KOKÁNYI lő a kapuba! 2-0 az állás!

70
    Mogyorósi küld el két embert is egy lövőcsellel, majd indítaná Polényit, de a védő összeesett ellenfele mellett.. a síp néma maradt.

69
    Nagyot küzdenek minden labdáért a csapatok.

67
    Kákonyi ment el a jobboldalon és tört be a tizenhatoson belülre, de a visszagurítása nem lett jó Peszmegnek, mert bele tudott kapni Molnár kapus.

66
    Hanzel hozza el egy bicikli csellel két védő mellett a labdát, de a beadásra már nem érnek oda a csapattársai.

65
    Fellai cselezi fel magát a pályán, de a negyedék védő után belekavarodik és kiviszi a labdát.

64
    Fülöp viszi trükkösen tovább a labdát, más kérdés, hogy a fociban a kéz már szabálytalan terület.

63
    Mogyorósi lábát húzzák ki a játékos alól, szabaddal jöhet a Siófok a középpályáról.

61
    Rendkívül sok a pontatlanság mind a két csapatnál.

59
    Reitzet szerelik szabálytalanul a pálya közepén, sípjába fúj a spori.

58
    Szabó P. helyére érkezik Reitz.

56
    Andorka helyén Kákonyi folytatja.

55
    Cziráki cselezget a baloldalon, majd szabálytalan Fülöppel szemben, kifelé ítél szabadot a spori.

54
    Kisebb harc alakul ki a középpályán a labdáért.

53
    Sólyom helyén Molnár folytatja a kapuban.

51
    Andorkát ugratnák ki, de a kapus sokkal jobb helyzetből indult.

49
    Szögletet harcolt ki a Kozármisleny.

48
    Erdei helyén Futó folytatja.

46

Az első félidőben a Siófok játszott fölényben, de a Kozármislenynek is voltak helyzetei, eddig annyi különbség van a két csapat között, hogy a hazaiak egyet ki is tudtak használni Molnár Marcell révén.

Maradjanak velünk a folytatásban!

45+3

45+2
    Ambrusics húzza le a labdát a levegőből.

45+1
    Szögletet harcol ki a Kozármisleny.

45
    Andorka adott hatalmas passzt MOLNÁRNAK, aki bevágta a tizenhatos jobbsarkáról! Óriási gólt rúgott a szélső!

44
    Kifejelik a vendégek középről, de még ott pattog a labda...

43
    Szögletet harcol ki a Siófok csapata.

42
    Molnár Marcell teszi be középre a labdát a jobboldalról, de a másik oldalon Gajág vágja ki a játékszert.

41
    Lauert ugratják ki a védők közül, de Ambrusics remekül mozdult ki a kapujából és rávetődött a lasztira.

40
    Hátul passzolgat a Kozármisleny csapata.

39
    Hanzel lőtte bele a sorfalba a labdát, ezt most nem tudták kihasználni a hazaiak.

38
    Andorka esik össze Fellai mellett a kaputól 20 méterre, Bana Gergely játékvezető meg is adja neki a szabadrúgást.

37
    Papp Máté vállalkozik lövésre kb. 30 méterről... ha gólt nem is ért el, de egy kört biztosan a pálya mögötti mocsaras részre.

36
    A szögletet könnyedén kifejelik a védők.

33
    Andorka lépne el védőjétől a jobboldalon, de védője szögletre ment előle becsúszva.

28
    Cziráki tör be a tizenhatoson belülre, de Csató az utolsó pillanatban visszapöcköli a támadó a labdát, így kirúgás következik.

25
    Pappot rúgja fel az oldalvonal mellett Nagy, megkapja a szabadrúgást.

22
    A baloldali szögletet Sólyom üti ki a tizenhatoson kívülre.

20
    Papp adná be a labdát a baloldalról, de blokkolja Szabó, szöglet következik.

17
    A vészmegoldásként szűrőt játszó Fülöp Noel remekül forgatja a játékot.

15
    Lauer lő kapura kb. 16 méterről, de Ambrusics hárítja a lövést.

1

Egy kisebb technikai hiba miatt kollégánk csak pár perc késéssel tud bekapcsolódni a mérkőzésbe. Megértésüket és türelmüket kérjük!

Üdvözlöm a kedves Szurkolókat!

A mai mérkőzésen egy másod- és egy harmadosztályú csapat méri fel egymás erejét.

A hazaiak az NB2-ben vitézkednek, az ősz után a 15. helyen állnak és egy jobb tavasz reményében készülnek a tél folyamán. A Kozármisleny az NB3 Közép csoportjában a második helyen áll a Vác csapata mögött.

Mindkét csapat nagy lelkesedéssel fog belevágni a mérkőzésbe, tartson velünk, ha kíváncsi az eredményre!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik.

Koppány Veres

Gólok: 45. Molnár, 73. Kákonyi

BFC Siófok: Ambrusics- Mogyorósi, Erdei (Futó 48.p.), Csató, Polényi- Peszmeg, Fülöp- Molnár, Hanzel, Papp M.- Andorka (Kákonyi 56.p.)
    Cserék: Kis- Futó, Kákonyi

HR-Rent Kozármisleny FC: Sólyom (Molnár 53.p.)- Várda, Gajág, Fellai, Szabó- Nagy, Szabó P. (Reitz 58.p.), Nagy M. – Lauer, Cziráki, Tóth
    Cserék: Molnár- Reitz

Játékvezetők: Bana Gergely- Csendes Viktor, Agócs Attila