Kadetten Schaffhausen
32:29 (19:15)
OTP Bank - PICK Szeged
csütörtök 12.02.2015, 20:00 • Schaffhausen • EHF Bajnokok Ligája

Megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a Schaffhausen, bár a második félidőt egy góllal megnyerte a Tisza-parti együttes. A svájciak abból éltek, amit az első félidő első felében kiépítettek, bár már hattal is vezettek a hazaiak, négyet a szünetig megőriztek.

A második játékrészben valamivel harcosabb Szegedet láthattunk, fel is zárkóztunk többször két gólra, de sosem léptük át a saját árnyékunkat, amikor mínusz egyért támadhattunk. A Schaffhausen köszönte szépen, némi kis hazai pályát is kaptak, különösen a beállóssal szemben szabálytalanságok megítélésénél. Igazából a Szegeden látszott az első perctől, hogy nem létkérdés a pontszerzés, ezen a meccsen csak a Schaffhausennek volt vesztenivalója és hozta is a kötelezőt. A Szeged így is, úgy is második lesz a csoportban.

Schaffhausen – Mol-Pick Szeged: 32-29!
    ---- (21:32:46)

60
    Mérkőzés vége. (32:29)

60
    Wyszomirski véd még egyet a végén,, még felértünk, de Blazevic lövését Maier hárítja. (32:29)

60
    ANCSIN beállósként veszi ki részét a góllövésből ezúttal. (32:29)

60
    Jurca kap két perces kiállítást, visszarántotta Zubait. Nem oszt, nem szoroz. (32:28)

59
    Eldőlt a meccs, még kozmetikázhatunk az eredményen. (32:28)

59
    LINIGER teszi biztossá a hazai sikert a bal szélről egy formás találattal. (32:28)

59
    Az utolsó két percbe léptünk. (31:28)

58
    Puljezevic kivédi a hétméterest, Prodanovic nem tudott túljárni az eszén. (31:28)

58
    Balogh tör be és harcol ki hétméterest. (31:28)

58
    Időt kér a Szeged. (31:28)

58
    Graubner ejti ki a labdát ziccerben, így még marad némi esélyünk. (31:28)

57
    Ezzel nagyjából el is dőlt a mérkőzés, szinte végig emberhátrányban leszünk és így is három gólos a lemaradásunk. (31:28)

57
    Vranjes azonnali piros lapot kap, nagyon csúnyán ütötte el ellenfelét, teljesen feleslegesen. (31:28)

57
    Robledo passza nem lehetett jó Vranjesnek hát mögött. (31:28)

56
    Stojanovic kétszer indulás miatt veszít labdát. (31:28)

56
    ANCSIN jobb kettőből a hosszú felsőt takarítja ki. (31:28)

56
    Wyszomirski véd lábbal, a kipattanót pedig akrobatikus mozdulattal menti meg Parrondo. (31:27)