Érd – Rocasa Gran Canaria 30:22 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Rostov-Don 28:29 (vége)
Érd
30:22 (14:13)
Rocasa Gran Canaria
szombat 14.02.2015, 16:00 • Érd Áréna, Érd • EHF Kupa

A jó kezdés után visszaesett az Érd, öt gólos vezetésünk elolvadt, egyenlített a második félidő elején a Gran Canaria, sőt a vezetésért is támadhattak. A 45. perc tájékán végre beindult a gépezet hazai részről, előbb stabil 3-4 gólos, majd a mérkőzés végére nyolc gólos vezetést, majd győzelmet sikerült szerezni. A teljes mérkőzésen az Érd gyorsabban kézilabdázott, de iszonyú mennyiségű hibát vétett, főként támadásban.

Janurik is jó napot fogott ki, Signaté vezetésével pedig a védelem is jól helyt állt, főleg a második félidőben. Támadásban Klivinyi és Krpez emelkedett ki, a túloldalon pedig Falcon termelt szépen. Meglátásom szerint nem lehet gond holnap a továbbjutás kiharcolása, jobb csapat az Érd. Holnap is közvetítjük élőben a visszavágót, szintén Érdről! Tartsanak akkor is velünk!

Érd – Rocasa Gran Canaria: 30-22!
    ---- (17:30:05)

60
    Mérkőzés vége. (30:22)

60
    KOVÁCS Anna nem elégedett meg ezzel, a jobb oldalról futtából még bebombázta, így nyolccal nyerünk végül! (30:22)

60
    Spanyol gólszerzés, FALCON eredményes 10 mp-cel a vége előtt. (29:22)

60
    KRPEZ a jobb oldalon került lövőhelyzetbe és Navarro lábáról becsorog! (29:21)

59
    ALMUNERA RODRIGUEZ így is betalál átlövésből. (28:21)

59
    Nagyon lassan, körülményesen támadnak a spanyolok. (28:20)

59
    Az utolsó két percbe léptünk. (28:20)

58
    Nem érnek már vissza a zöld mezesek, KISFALUDY pedig gólra vált egy remek indítást! Kezd eldőlni a továbbjutás is, nem csak a találkozó! (28:20)

57
    Signaté szerzett labdát, a túloldalon Kisfaludy lövését Navarro a kapufára rúgja. (27:20)

57
    Pontatlanok és fáradtnak is tűnnek a spanyolok az utolsó percekben. Ki kellene használni még jobban. (27:20)

56
    KLIVINYI tör be bal kettőben és megvan a hét gól végre!! (27:20)

56
    Időt kér az Érd csapata. Fontos percek ezek, simán lehetne 8-9 gól is a végére. (26:20)

56
    A meccs hajrájában vagyunk, akár hét is lehet a különbség, ugyanis megvan a labda. (26:20)

55
    Signaté védekezik sokadszor is jól. (26:20)

55
    Labdát szereztünk, KRPEZ pedig villámgyorsan és főleg sikerrel vitte végig a lerohanást. Megvan a hat végre! (26:20)