Corona Brasov Wolves – Debreceni HK 5:3 (vége) | Nové Zámky – Budapešť 5:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
Debreceni HK
szombat 14.02.2015, 17:00MOL Liga

Egy nagyon élvezetes, fordulatos és magas színvonalú mérkőzésen vannak túl a csapatok. A Brassó megérdemelten nyert, de ha a Debrecen jutott volna a 4 közé, akkor sem fanyaloghatna senki. A debreceni fiúk mindent megtettek a sikerért, elő szezonjukban, szoros párharcban lemaradni az elődöntőről megsüvegelendő teljesítmény. (19:02:20)

60:00

59:15
    Vendég tilos felszabadítás, Borodin visszajön.

58:45
    Lehozza a kapusát a Debrecen.

58:35
    Hazai tilos felszabadítás.

58:30
    Hári lövése kijön Polcról, de a kipattanóra érkező Salugát megelőzik a hazai védők.

58:10
    A hazai csapat most már jobbára csak a védekezéssel törődik, teljesen átengedik a területet a vendégeknek.

58:00
    A mérkőzés utolsó 2 perce kezdődik.

56:49
    Hazaiak teljes létszámban.

56:30
    A vendég játékosok kezdenek kicsit türelmetlenek lenni, a játékvezetőknek kell rendet tenni.

56:18
    Az első hazai kiállítás letelik.

56:00
    Számolatlanul próbálkoznak a vendégek, de Polc most lehúzta a rolót.

55:30
    Kettős előnyben sem sikerül begyötörni a korongot, pedig Hári lövése után még ki is jön a korong Polc kapusról.

Vendég időkérés.

54:49
    Újabb hazai büntetés. Saluga kap 2 percet magas bottal való játékért. Ezzel kettős előnyben lesz a vendég csapat nagyjából 1.5 percig.

54:18
    Hazai kiállítás. Imecs büntetése 2 perc bottal akasztásért.

52:30
    Berta fordul kapura a jobb oldalon, de a lövése lejön a blokkról.

52:00
    Vendég tilos felszabadítás.

51:30
    Lassan lecsorog az utolsó harmad, a Debrecennek ideje lenne magasabb sebességi fokozatba kapcsolni, ha nyerni szeretnének.

urimate

Gólok és gólpasszok: 8. Imecs (Petres, Zsók), 9. Saluga (Klouda, Filip), 31. Molnár Zs. (Mihály, Klouda), 39. Filip (Zsók, Obsut), 40. Virág Cs. (Zs., Mihály) – 6. Dancsfalvi (Vaszjunyin, Berta), 23. Emelianov (Kurilyuk), 36. Kaskov (Kurilyuk)

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Filip (A), Obsut, Fodor, Saluga, Klouda – Pysarenko (A), Hietemaki, Mihály (C), Molnár, Virág Cs. – Nagy, Imecs, Antal, Zsók, Petres – János I., Márton H., Péter Zs., Bálint Zs.
    Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Emelianov, Hári, Könczei (A), Ladányi (C) – Sadikov, Voronov, Kaskov, Sijka, Berta – Prakab, Tőkési, Vaszjunyin (A), Kurilyuk, Dancsafalvi – Barabás, Okos, Wéber

Játékvezetők: Rudolf Lauff , Branislav Jura – Sikó Szilárd, Máthé István