Horvátország – Egyesült Államok 15:8 (vége) | Magyarország – Kanada 9:7 (vége)
Horvátország – Egyesült Államok

15:8

(5:1, 3:3, 4:2, 3:2)

vasárnap 15.02.2015, 10:30Volvo Kupa

A papírformának és az előzetes várakozásoknak megfelelően Horvátország sima győzelmet aratott. A horvátok már a mérkőzés elején gyakorlatilag eldöntötték a találkozót, egy 5:0-ás sorozattal indítottak. A második negyedben már feljavult az amerikaiak játéka, sikerült is döntetlenre hozni a nyolc percet.
    A folytatásban déli szomszédaink különösebben nem erőltették meg magukat, leginkább a biztos vezetés megtartására törekedtek, ami sikerült is nekik.
    Köszönöm a figyelmet! (11:53:19)

32
    Vége a mérkőzésnek!

32
    Sukno kapott még egy kiállítást a végén, de az amerikaiak ezt az emberfórt se tudták kihasználni.

32
    A horvátok távolról durrantottak fölé, az Egyesült Államok vezetheti a mérkőzés utolsó támadását.

31
    Nem sikerült faragni a hátrányból, a horvátok támadhatnak.

31
    Obradovic-ot szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben kozmetikázhatják az eredményt az amerikaiak.

30
    Az Egyesült Államok időt kért!

30
    DOBUD NIKSA kapta a labdát centerben, nem egy könnyen szedte össze, de a befejezéssel már nem volt problémája. (15:8)

29
    Támadószabálytalanságot követtek el a horvátok, majd az amerikaiak könnyen elszórták a labdát.

28
    BEN HALLOCK kapta a labdát centerben, nagy birkózást követően végül behúzta. (14:8)