BVSC Wáberer - KSI SE 11:5 (vége) | Tiszavirág Szeged Diapolo - FTC 8:8 (vége)
RACIONET Honvéd - PVSK-Mecsek Füszért 13:6 (vége)
RACIONET Honvéd - PVSK-Mecsek Füszért

13:6

(6:2, 2:0, 2:3, 3:1)

szombat 21.02.2015, 18:00E.ON Férfi OB I

A mérkőzésen végül érvényesült a papírforma, a nagyobb játékerőt képviselő Honvéd hazai pályán magabiztos győzelmet aratott.
    A fővárosiak kis túlzással már az első negyedben eldöntötték a találkozót, a továbbiakban már egy visszafogott teljesítmény is elegendő volt. A vendégek a folytatásban mind támadásban, mind védekezésben feljavultak, de igazából közel kerülni nem tudtak a Honvédhoz.
    A Pécsnek nem sikerült a bravúr, a baranyaiakra a kiesés elleni küzdelemben még komoly erőpróbák várnak.
    Köszönöm a figyelmet! (19:21:05)

32
    Vége a mérkőzésnek!

32
    A vendégek támadásban gyorsan elveszítették a labdát, de már a Honvéd se tudta előnyét növelni.

31
    Csacsovszky-t kiállították a játékvezetők, de a Honvéd emberelőnyben rossz helyre passzolt.

31
    Már éppen lejárt a hazaiak kiállítása, DE BLASIO DOMENICO jobbról pontosan célozta meg a hosszút. (13:6)

30
    A PVSK-Mecsek Füszért időt kért!

30
    Simon Rolandot is kiszórták a játékvezetők, most a Pécs támadhat emberelőnyben.

29
    Pontos centerezés után NEDAD STOJCIC azonnal behúzta a labdát. (13:5)

29
    A RACIONET Honvéd időt kért!

28
    Lajkót állították ki a játékvezetők, emberelőnyben támadhat a Honvéd.

28
    KOJI TAKEI kapott kiváló keresztlabdát, balról a rövidbe helyezett. (12:5)

27
    Elkönnyelműsködött hazai támadás után a Pécs jöhetett, a vendégek is hamar elveszítették a labdát.

27
    Illés kapott ismét kiállítást a Honvédtól, a pécsiek most sem tudták kihasználni az emberfórt.

26
    Szépen körbejáratott akció után ILLÉS SÁNDOR balról a rövidet választotta. (11:5)

26
    Krizsánt szórták ki a játékvezetők, emberelőnyben növelheti előnyét a hazai csapat.

25
    Illés hiába kapott kiállítást a hazaiaktól, a Pécs nem tudott élni a lehetőséggel.

25
    Ráúszásnál a Honvéd hozta el a labdát, támadásuknál Yusuke kezéről elsodorták a labdát.

Elkezdődött a negyedik negyed!

A harmadik negyedet megnyerte a Pécs, a biztos vezetés birtokában a fővárosiak talán már egy fokozatot vissza is vettek.