Nové Zámky – Dab.Docler 4:3 (hosszabbítás vége) | Corona Brasov Wolves – DVTK Jegesmedvék 0:2 (vége)
Corona Brasov Wolves
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
vasárnap 22.02.2015, 17:00MOL Liga

Ezzel a Miskolc kisöpörte az elődöntőből ellenfelét! Nekik már csak egy feladatuk van, hogy megvárják ellenfelüket a másik ágról. (18:58:59)

Brassói emberelőny!
    Popovics Patrik fogás miatt ül ki két percre.

54:41
    Kiegészült a Brassó!

52:41
    Miskolci emberelőny!
    Mihály Árpád hagyta el egyik felszerelését és ezek után játékba avatkozott, így két percet kapott.

48:57

46:57
    Jaroslav Obsut kap két percet akadályozásért.

44:35

42:35
    Jesse Ray Dudas kap két percet akadályozásért.

41:30

40:01

Ebben a harmadban növelte előnyét a Miskolc és hatalmas lépést tett a döntő felé. A Brassó előtt egy teljes és egy negyed emberelőny volt a másodikból még 1:30 hátra van.

40:00

39:30
    Nagy Krisztián kap két percet gáncsolás miatt.

37:45
    A Miskolc gólt szerzett!
    Eldőlt? Lehet, de a Brassó mindent megtesz amíg van idő az biztos. Most a gólszerző KEEGAN DANSEREAU.

Gólpassz: Tóth Adrián és Hajós Roland.