Siófok – Mosonmagyaróvári KCSE 33:26 (vége)
Siófok KC
33:26 (19:9)
Mosonmagyaróvári KCSE
szerda 25.02.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka, Siófok • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:29:05)

Az első félidőben eldöntötte ezt a mérkőzést a Siófok, reménytelenné téve egyúttal a Mosonmagyaróvár középházba jutási álmait. Tíz góllal vezettek a szünetben a fenomenális Piedade és Such által húzott hazaiak, s a második játékrészben már az is belefért, hogy legjobbjaikat hosszú időn keresztül pihentethessék. Az óváriak feljöttek ugyan öt-hat gólra, de közelebb már nem tudtak kerülni, s összességében sima vereséget szenvedtek.

Golovin Vlagyimir: "Boldog vagyok, mert a vártnál sokkal jobban játszottunk. Különösen az első félidőben, amikor remek sebességgel kézilabdáztunk, egész komoly, régen nem látott játékkal."

Róth Kálmán: "Az elején bennmaradtunk az öltözőbe, a védekezésben semmit sem tudtunk a kezdéskor megvalósítani. Ha sok gólt kapunk, akkor reménytelen a helyzetünk, a kapusteljesítményünk sem volt ma elfogadható, rengeteg beálló- és szélsőgólt kaptunk, s azt is el kell ismerni, ilyenkor a kapusok nem annyira hibáztathatóak."

60
    Mérkőzés vége. (33:26)

60
    Dajka kezéből kicsúszott a labda, Szalai indítását pedig SZABADFI lövi ziccerben a jobb sarokba. (33:26)

60
    Deákit küldik ki két percre Frankovicon védekezve. (32:26)

59
    SZALAI átlövése landol középről Petróczi kapujában. (32:26)

59
    HANCZVIKKEL a bal szélről bekanyarodva lő szépen a hosszú sarokba. (31:26)

59
    Lépéshiba Szalainál, a vendégek indulhatnak. (31:25)

58
    Tóth labdáját HANCZVIKKEL lövi a bal szélről a hosszú alsó sarokba. (31:25)

58
    Szalait szerelik a vendégvédők. (31:24)

57
    Such szerez labdát a jobb szélen, a hazaiak indulhatnak így. (31:24)

57
    Németh harmadik kiállítása, Frankoviccsal szemben szabálytalankodott. (31:24)

57
    Frankovic közbelövését lábbal védi Kumpel, a vendégeké marad azonban a labda. (31:24)

56
    SZEKERCZÉS magabiztosan értékesíti ismét a büntetőt. (31:24)

56
    Szabadfi beállóban harcol ki hetest Csala mellett. (30:24)

55
    HANCZVIKKEL ismét a jobb sarokba lövi a büntetőt. (30:24)

55
    Szekerczés átlövése jobb kettőből kapufa, a vendégeké a labda, s Csala harcol ki hetest a túloldalon. (30:23)

Attila Varsányi

Siófok KC: 16 Kumpel, 61 Pastrovics – 3 Scheffer, 4 Schneider, 5 Piedade, 7 Wörz, 8 Szabadfi, 9 Szekerczés, 13 Szalai, 14 Orbán, 15 Fauszt, 19 Deáki, 21 Németh, 23 Such, 24 Erdősi. Edző: Golovin Vlagyimir
    Mosonmagyaróvári KCSE: 1 Petróczi, 16 Szemerey – 4 Hajtai, 6 Nádasdi, 7 Kiss, 8 Kurucz, 11 Dombi, 13 Filipovic, 15 Dajka, 19 Frankovic, 20 Gyimesi, 22 Csala, 23 Tóth, 24 Tamás, 88 Kopecz, 92 Hanczvikkel. Edző: Róth Kálmán

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs