Siófok – Mosonmagyaróvári KCSE 33:26 (vége)
Siófok KC
33:26 (19:9)
Mosonmagyaróvári KCSE
szerda 25.02.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka, Siófok • Női kézilabda NB1

60
    Deákit küldik ki két percre Frankovicon védekezve. (32:26)

57
    Németh harmadik kiállítása, Frankoviccsal szemben szabálytalankodott. (31:24)

49
    A Tóthtal szemben szabálytalan Szalai mehet ki két percre. (29:20)

39
    Gyimesit küldik ki két percre, Szekerczéssel szemben szabálytalankodott. (23:14)

36
    Tóth bejátszása után Némethet küldik ki két percre. (22:12)

27
    Szalai passza rossz középre, majd csúnyán szabálytalan Kuruczcal szemben, kiállítják két percre. (17:8)

24
    Dajka bejátszása után Némethet küldik ki a bírók két percre a falban védekezve. (16:8)

21
    Tóthot ki is küldik még két percre, Szekerczést bántotta az akció közben. (14:8)

14
    Pluszban Frankovic mehet ki két percre. (9:5)

6
    Piedadét is kiküldik két percre Tóth ellökése után. (3:0)

4
    Kétperces kiállítás a vendégeknél (Dajka), emberelőnyben a hazai csapat, de Such ziccerét védi Szemerey a jobb szélről. (2:0)

Attila Varsányi

Siófok KC: 16 Kumpel, 61 Pastrovics – 3 Scheffer, 4 Schneider, 5 Piedade, 7 Wörz, 8 Szabadfi, 9 Szekerczés, 13 Szalai, 14 Orbán, 15 Fauszt, 19 Deáki, 21 Németh, 23 Such, 24 Erdősi. Edző: Golovin Vlagyimir
    Mosonmagyaróvári KCSE: 1 Petróczi, 16 Szemerey – 4 Hajtai, 6 Nádasdi, 7 Kiss, 8 Kurucz, 11 Dombi, 13 Filipovic, 15 Dajka, 19 Frankovic, 20 Gyimesi, 22 Csala, 23 Tóth, 24 Tamás, 88 Kopecz, 92 Hanczvikkel. Edző: Róth Kálmán

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs